مخالفان سهم خواه استاندار از صبوری و گذشت استاندار سوء استفاده نکنند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | ۲۱:۳۴ ب٫ظ
مخالفان سهم خواه استاندار از صبوری و گذشت استاندار سوء استفاده نکنند استاندار   یکی از عقل می‌لافد یکی طامات می‌بافد بیا کاین داوری‌ها را به پیش داور اندازیم.. در شرایطی که همگان اعتقاد دارند استاندار شریعتی در شرف تغییر است به عنوان دوست ایشان که از قضا منتقد بسیاری از سیاست های دولت در خوزستان نیز می باشم و بارها در این خصوص نوشته ام از […]

استاندار

 

یکی از عقل می‌لافد
یکی طامات می‌بافد
بیا کاین داوری‌ها را
به پیش داور اندازیم..
در شرایطی که همگان اعتقاد دارند استاندار شریعتی در شرف تغییر است به عنوان دوست ایشان که از قضا منتقد بسیاری از سیاست های دولت در خوزستان نیز می باشم و بارها در این خصوص نوشته ام از نوشته های بعضی مخالفان سهم خواه و رانت خوار که عمده مخالفت آنان بخاطر به بازی نگرفتشان توسط استاندار می باشد سخت تعجب و احساس انزجار می کنم.
اولا که این بظاهر مخالفان که روزی ما را بخاطر انتقاهای مان شماتت می کردند و به سختی مجیز استاندار را در امارت امانیه می گفتند و نیمه شبان در حال چرت!ساعت ها برای دیدار با استاندار پشت درب اتاق او منتظر میشدند وقتی به اهداف خود نرسیدند به یکباره به مخالف و منتقد و جدیدا به فحاش تبدیل شده و شروع به زدن ساز ناکوک مخالفت نمودند که این رنگ عوض کردن به جای تحسین،مایه ی شرمساری آنان است.
متاسفانه یا خوشبختانه غلامرضا شریعتی اعتقاد راسخ به آزادی بیان و اندیشه دارد و در استانی که مدیرانش در انتقاد پذیری حتی تحمل یک جمله را ندارند و به دادگاه و کلانتری متوسل می‌شوند او هرگز با منتقدان که هیچ با مخالفانش نیز برخورد پلیسی و قهرآمیز نکرده است و حال آیا این حسن و نقطه قوت یک انسان است!؟یا نقطه ضعف او که باید در مقابل چنین مرام شایسته ای بر او تاخت و او را دشنام داد!؟

نکته ی مهم قضیه اما در این مخالفان بعضا لجن پراکن دشنام گو اینست که به جای شرمندگی در مقابل صبر و گذشت استاندار،گستاخ تر شده و تمام موازین اخلاق و انسانیت را زیر پا گذاشته و در میدان خالی از اسبان چابک، مشتی خر شل بازیگردان تاختن بر استاندار شده اند!

جدیدا بعضی چنان گستاخ و لجام گسیخته شده که اسم و عکس خانواده ی استاندار را بدون هیچ محکومیت و اثبات قانونی در فضای مجازی منتشر می نمایند تا بلکه عقده های پست نگرفتن خود را و تحویل نگرفتن شان توسط استاندار را سر خانواده ی او خالی نمایند.
اما باید به این مخالفان چاله میدانی و فاقد وجاهت اجتماعی شخصا هشدار بدهم که نه برای استاندار سخت هست که با آنان برخورد قانونی نماید و نه برای دوستانش که با آنان مقابله به مثل نموده و رفتاری در شأن و لیاقت شان با آنان انجام دهند.
در پایان سخنی هم با تیم و مدیران استاندار که به نیکی می دانید بخش اعظمی از انتقادات به دکتر شریعتی بخاطر انتصابات شما می باشد در وضعیت فعلی که فارغ از جایگاه استانداری به دوست مشترک ما وا بخصوص خانواده ی محترم و بی گناه ایشان اینگونه هجمه های ناجوانمردانه می شود چه جای سکوت و خموشی!؟
به کدام سراپرده و پستو گریخته اید؟! پس غیرت و شجاعت شما برای افشای حقایق و آگاه کردن جامعه از اصل موضوعات و حقایقی که مرتبا برای تخریب استاندار جعل می شوند کجا رفته است!؟
چرا که امام حسین(ع):فرموده است:اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید.
از تمامی دوستان و حامیان استاندار خوزستان تقاضامندم که در مقابل این اجحاف ها سکوت نکرده و به تبیین افکار عمومی و افشای حقایق موجود بپردازند تا مردم خوزستان بدانند که شریعتی بیشتر از همه دوید و تلاش کرد و بیشتر از همه تخریب شد و بیشتر از همه صبوری کرد؛گذشت کرد و دم نزد…تا همگان بدانند ما تنها مملکتی هستیم که نخبه کشی در ذات ماست فراموش نکنیم ما همان مردمی هستیم که رگ امیرکبیر را در فین کاشان زدیم و بر صورت دکتر محمد مصدق بزرگ سیلی زدیم!و شهید بهشتی را آماج تهمت هایمان کردیم و این بار این گردونه ی بی رحم به سمت غلامرضا شریعتی چرخیده است!
صبور باش رفیق…ما خصلتا قدرناشناس و نخبه کش آفریده شده ایم…

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار