امادگی شرکت LMF برای انتقال فناوری ساخت کمپرسورهای گاز به تاپکو

تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۱ ق٫ظ
امادگی شرکت LMF برای انتقال فناوری ساخت کمپرسورهای گاز به تاپکو امادگی شرکت LMF برای انتقال فناوری ساخت کمپرسورهای گاز به تاپکو مدیر عامل شرکت تاپکو از آمادگی این شرکت برای ساخت کمپرسورهای گاز با همکاری شرکت اتریشی LMF در ایران و همچنین انتقال فناوری خبر داد. به گزارش ترانه نیوز  شهرام الوندی درباره شرکت اتریشی LMF، گفت: این شرکت از سازنده‌های معتبر دنیا در حوزه […]

امادگی شرکت LMF برای انتقال فناوری ساخت کمپرسورهای گاز به تاپکو

مدیر عامل شرکت تاپکو از آمادگی این شرکت برای ساخت کمپرسورهای گاز با همکاری شرکت اتریشی LMF در ایران و همچنین انتقال فناوری خبر داد.

به گزارش ترانه نیوز  شهرام الوندی درباره شرکت اتریشی LMF، گفت: این شرکت از سازنده‌های معتبر دنیا در حوزه کمپرسورهای رفت و برگشتی (Recip)، اسکرو (Screw) و سانتریفوژ گاز است؛ این شرکت به پشتوانه تجربه‌ای ۱۵۰ ساله، اکنون نسبت به تامینکمپرسورهایگاز در پروژه‌های مختلف نفت، گاز و پتروشیمی کشور اقدام کرده و در بیشتر فهرست‌های مشترک معتبر نظیر شرکت‌های نفت و گاز پارس، شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی حضور دارد.

مدیرعامل شرکت تاپکو، همچنین درباره سوابق این شرکت تشریح کرد: کمپرسورهای شرکت LMF، اکنون در پالایشگاه شهیدتندگویان تهران، پتروشیمی خوزستان، پتروشیمی کردستان، پالایشگاهفازهای ۲۰و ۲۱ پارس جنوبی،میدان‌های نفتی خشت، سروستان، سعادت آباد و قلعه نار، بیش از ۱۰۰ ایستگاه CNG و … نصب هستند.

وی افزود: اکنون نیز کار مهندسی و ساخت کمپرسورهای پتروشیمی‌های هنگام، الفین ایلام، الفین بوشهر، گچساران، و … در حال انجام بوده و کمپرسورهای اصلی میدان نفتی یاران شمالی (غرب کارون) و طرح پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس نیز به تازگی به سایت ارسال شده اند.

الوندی در ادامه سوابق این شرکت در ایران، گفت: از سوی دیگر، شرکت LMF اتریش با توجه به الزام‌های دولت تدبیر و امید و همچنین دستور مقام معظم رهبری برای بهره‌گیری هر چه بیشتر از امکانات ساخت داخل، برای نخستین بار نسبت به انتقال فناوری واقعی و ساخت داخل کمپرسورهای Reciprocating پروژه پتروشیمی گچساران با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین هلدینگ خلیج فارس اقدام کرده است.

مدیرعامل شرکت تاپکو، ادامه داد: پس از پایان این پروژه، امکان ساخت بخش مهمی از این کمپرسورها در داخل کشور به‌وجود می‌آید. همچنین کارفرما در تمام مراحل ساخت داخل، از امکانات نظارتی خود استفاده و گزارش پیشرفت را دریافت می‌کند.

الوندی با اشاره به امضای قرارداد بین تاپکو و LMF اظهار کرد: شرکت‌هایLMF و تاپکو با امضای یک قرارداد رسمی انتقال فناوری از ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی آمادگی دارند تا در این باره و همکاری مشابه با آن، مذاکره کنند.

وی افزود: تاپکو هم‌اکنون، نیز به عنوان شریک تجاری LMF نسبت به ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب، پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی کمپرسورهای این شرکت اقدام می‌کند؛ همچنین خدمات ساخت، تعمیرات و نگهداری این کمپرسورها، در کارخانه تاپکو قابل ارائه به کارفرمایان است.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار