انتشار فراخوان سومین مهرواره‌ عکاسی «محرم در قاب نگاه تو»

تاریخ انتشار: شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۲:۴۵ ب٫ظ
انتشار فراخوان سومین مهرواره‌ عکاسی «محرم در قاب نگاه تو»   کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان فراخوان سومین مهرواره‌ عکاسی «محرم در قاب نگاه تو» را ویژه ماه محرم و صفر منتشر کرد.   به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، این رویداد هنری را با موضوعات «محرم و کودکان و نوجوانان، محرم و نماز ظهر عاشورا، محرم و امر به معروف […]

 

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان فراخوان سومین مهرواره‌ عکاسی «محرم در قاب نگاه تو» را ویژه ماه محرم و صفر منتشر کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، این رویداد هنری را با موضوعات «محرم و کودکان و نوجوانان، محرم و نماز ظهر عاشورا، محرم و امر به معروف و نهی از منکر، محرم و آیین‌های عاشورایی و محرم و شیرخوارگان حسینی، اربعین حسینی»، ویژه رده‌ی سنی نوجوان (بالای ۱۵ سال)، اعضای ارشد (۱۹ تا ۲۲ سال) و همچنین مربیان فرهنگی، هنری و ادبی کانون، برگزار می‌شود.

 

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند قطعات عکس خود را با محوریت موضوعات اعلام شده این مهرواره با کیفیت مناسب و در فرمت jpg گرفته و با درج شناسنامه (نام و نام‌خانوادگی، شماره تماس، نشانی محل سکونت، عنوان عکس، محل و تاریخ عکس به‌ طور کامل) به پیام‌رسان مراکز کانون پرورش فکری سراسر استان خوزستان ارسال یا در سایت khz.kpf.ir بارگذاری کنند.

 

آخرین ‌مهلت پذیرش آثار برای شرکت در این مهرواره، ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ اعلام شده است و اعلام آثار منتخب در ۲۷ شهریور ۱۴۰۲صورت می‌گیرد.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت آگاهی بیشتر با شماره‌ ۰۹۱۶۹۰۹۳۳۱۰ تماس بگیرند.

 

دبیرخانه سومین مهرواره عکاسی «محرم در قاب نگاه تو»، درهر بخش به سه نفر از برگزیدگان، بسته فرهنگی تولیدات کانون به همراه لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار