حضور قائم مقام وزیر نفت: پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در اهواز گشایش یافت

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۰ ق٫ظ
حضور قائم مقام وزیر نفت: پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در اهواز گشایش یافت با حضور قائم مقام وزیر نفت: پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در اهواز گشایش یافت   پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری روز یکشنبه (سوم دی ماه) با حضور قائم مقام وزیر نفت در اهواز پایتخت نفتی ایران گشایش یافت. به گزارش ترانه نیوز؛ در آیین افتتاح این نمایشگاه استاندار خوزستان، جمعی […]


با حضور قائم مقام وزیر نفت:

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در اهواز گشایش یافت

 

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری روز یکشنبه (سوم دی ماه) با حضور قائم مقام وزیر نفت در اهواز پایتخت نفتی ایران گشایش یافت.

به گزارش ترانه نیوز؛ در آیین افتتاح این نمایشگاه استاندار خوزستان، جمعی از مدیران اجرایی استان و شرکت های نفتی در جنوب، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری، شماری از مدیران ارشد،  مسئولان و متخصصان و کارکنان این شرکت و مدیران و نمایندگان شرکت های سازنده و تامین کننده قطعات و تجهیزات حفاری حضور داشتند.

شرکت کنندگان در این آیین قبل از بازدید از نمایشگاه در یادمان شهدا از مقام شامخ شهدا و دو نفر از کارکنان عملیاتی ملی حفاری که در حادثه فوران و آتش سوزی چاه ۱۴۷ رگ سفید شهادت گونه در راه انجام وظیفه جان باختند، تجلیل نمودند.

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری با  مشارکت ۱۲۰ واحد معتبر در قالب شرکت های سازنده قطعات و تجهیزات، تامین کننده تجهیزات و خدمات مرتبط با صنعت حفاری، از امروز تا روز چهارشنبه ششم دی ماه همه روزه از ساعت ۹ و ۳۰ تا ۱۷ برای بازدید عموم دایر می باشد.

 

DOURAN Portal V4.0.4.0

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار