بازدیدمدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب ازمرز چزابه

تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ | ۱۷:۵۴ ب٫ظ
بازدیدمدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب ازمرز چزابه مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب روز شنبه ۲۹ آبان از مرز چزابه بازدید به عمل آورد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوزبه نقل از  روابط عمومی، این بازدید با هدف هماهنگی و نظارت بر نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین از سوی این شرکت انجام شد. شرکت ملی مناطق […]

مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب روز شنبه ۲۹ آبان از مرز چزابه بازدید به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوزبه نقل از  روابط عمومی، این بازدید با هدف هماهنگی و نظارت بر نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین از سوی این شرکت انجام شد.

شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب همچون سال های گذشته امسال نیز با هماهنگی با دستگاه های مسئول، در خدمت رسانی به زائران اربعین  سهیم بوده است.

بخشی از این خدمات شامل تامین  ماشین آلات و تجهیزات راهسازی و احداث ۳۴ هکتار از ۵۰ هکتار توقفگاه جدید در مرز چزابه بود که ۱۵ آبان تکمیل و تحویل گردید.

ایجاد موکب به منظور بیتوته، استراحت و پذیرایی از زائرین به صورت شبانه روزی و چاپ و توزیع بسته های فرهنگی از جمله زیارت عاشورا بین زائران، نصب و راه اندازی امکانات صوتی و سمعی و بصری، و فراهم نمودن امکانات اقامه نماز در محل جایگاه، بخشی دیگر از فعالیت های ارائه شده است.

مناطق نفت خیز جنوب همچنین ضمن پذیرایی از ازائران،  انتقال زائران به نزدیک ترین شهرها از جمله بستان و اهواز با استفاده از پنج دستگاه مینی بوس و ۱۵ دستگاه اتوبوس را انجام می دهد

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار