بازدید معاون اقتصادی وزارت امور خارجه از پایانه مرزی شلمچه

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۲۲:۲۳ ب٫ظ
بازدید معاون اقتصادی وزارت امور خارجه از پایانه مرزی شلمچه ​به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، غلامرضا انصاری معاون اقتصادی وزیر امور خارجه کشور از پایانه مرزی شلمچه بازدید کرد. انصاری در این بازدید خاطر نشان کرد: علاقه مند هستیم زیرساخت های تجارت آزاد را بین ایران و عراق ایجاد کنیم و روند صادرات را به تعادل برسانیم. معاون اقتصادی وزارت امور خارجه در ادامه افزود […]​به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، غلامرضا انصاری معاون اقتصادی وزیر امور خارجه کشور از پایانه مرزی شلمچه بازدید کرد.

انصاری در این بازدید خاطر نشان کرد: علاقه مند هستیم زیرساخت های تجارت آزاد را بین ایران و عراق ایجاد کنیم و روند صادرات را به تعادل برسانیم.

معاون اقتصادی وزارت امور خارجه در ادامه افزود : ما بدنبال روابط پایدار هستیم و علاوه بر صادرات به عراق باید از عراق هم واردات داشته باشیم تا در روابط خود به بن بست نرسیم. وی از اقتصاد هندوستان بعنوان نمونه قوی اقتصاد جهان یاد کرده و افزود: اگر دیر بجنبیم روزی حسرت بازار بصره را خواهیم خورد.

احمد سیاهپوش سر کنسول ایران در بصره که در این بازدید انصاری را همراهی میکرد هم با تاکید بر لزوم ارتقاء ظرفیت اقتصادی کشور گفت: تشکیل اتاق فکری اقتصادی در کشور  لازم است. ​

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار