با تلاش مستمر کارکنان شرکت ملی حفاری ایران تحقق یافت؛

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۸ ق٫ظ
با تلاش مستمر کارکنان شرکت ملی حفاری ایران تحقق یافت؛ با تلاش مستمر کارکنان شرکت ملی حفاری ایران تحقق یافت؛ حفاری و تکمیل نهایی نخستین چاه سکوی A فاز ۱۴ طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی   مدیر پروژه حفاری ۲۲ حلقه چاه در فاز ۱۴ طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی در شرکت ملی حفاری ایران از حفاری و تکمیل نهایی نخستین حلقه چاه در سکوی Aاین […]


با تلاش مستمر کارکنان شرکت ملی حفاری ایران تحقق یافت؛

حفاری و تکمیل نهایی نخستین چاه سکوی A فاز ۱۴ طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی

 

مدیر پروژه حفاری ۲۲ حلقه چاه در فاز ۱۴ طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی در شرکت ملی حفاری ایران از حفاری و تکمیل نهایی نخستین حلقه چاه در سکوی Aاین فاز خبر داد.

به گزارش ترانه نیوز؛ حمید رضا شفیعی مکوند در توضیح بیشتر در این باره اظهار کرد: حفاری،تکمیل و تحویل  ۲۲ حلقه چاه در فاز ۱۴ پارس جنوبی از پروژه های بزرگ این شرکت است.

وی افزود: بر اساس قرارداد میان شرکت ملی حفاری و شرکت نفت و گاز پارس این شرکت روی دو سکوی فاز ۱۴ موسوم به A   و C هر کدام ۱۱ حلقه چاه حفر و تکمیل می کند.

شفیعی مکوند گفت: در این ارتباط تاکنون نزدیک یکصد هزار متر حفاری صورت گرفته و عملیات مشبک کاری، جریان دادن و تمیزسازی چاه های سکوی A   در دست اجرا قرار دارد.

مدیر پروژه حفاری ۲۲ حلقه چاه در فاز ۱۴ طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی در شرکت ملی حفاری ایران اضافه کرد: با توجه به اولویت وزارت نفت در خصوص تکمیل نهایی و تولیدی شدن هشت حلقه از چاه های این سکو تا بیستم دی ماه امسال، تلاش براین است تا براساس برنامه زمانبندی این مهم در زمان تعیین شده محقق و این چاه ها برای بهره برداری تحویل کارفرما گردد.

 وی با بیان اینکه در اولین گام چاه شماره سه این سکو (۱۲ آذرماه) جریانی و شاهد روشن شدن شعله آن بودیم، افزود: مراحل اجرایی عملیات تکمیل چاه های سکوی  C   نیز ادامه دارد.

نمایش تعداد بازدیدها : ۷۸۴

 بازگشت           چاپ چاپ         


پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار