تابازگشت کامل زائران درچزابه می مانیم

تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ | ۲۰:۳۲ ب٫ظ
تابازگشت کامل زائران درچزابه می مانیم خدمات رسانی این شرکت تا بازگشت کامل زائران از عتبات و کربلای معلی، در مرز چزابه ادامه خواهد داشت  رئیس ستاد اربعین مناطق نفتخیرجنوب گفت: خدمات رسانی این شرکت تا بازگشت کامل زائران از عتبات و کربلای معلی، در مرز چزابه ادامه خواهد داشت. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز: سرهنگ عباس ممبینی با اشاره […]

خدمات رسانی این شرکت تا بازگشت کامل زائران از عتبات و کربلای معلی، در مرز چزابه ادامه خواهد داشت

 رئیس ستاد اربعین مناطق نفتخیرجنوب گفت: خدمات رسانی این شرکت تا بازگشت کامل زائران از عتبات و کربلای معلی، در مرز چزابه ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز: سرهنگ عباس ممبینی با اشاره به ایجاد جایگاه خدمت رسانی و استقرار نیروهای زبده خدماتی و فرهنگی در منطقه، افزود: مطابق دستور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب و برنامه ابلاغی سپاه ناحیه ولی عصر (عج) برنامه همیاری شرکت نفت با ستاد اربعین استان خوزستان، بیش از یک ماه پیش در سه مرحله آغاز شد.

وی افزود: بخش نخست گسیل ماشین آلات و تجهیزات راهسازی و احداث ۳۴ هکتار از ۵۰ هکتار توقفگاه جدید بود که ۱۵ آبان تکمیل و تحویل گردید. بخش دوم استقرار ماشین آلات ،تامین خودروهای سبک،نیمه سنگین و سنگین برای کمک به تدارکات جایگاه های خدمت رسانی بوده که هم اکنون در حال انجام است و بخش سوم خدمات نفت، به رفت و آمد زائران حسینی مرتبط است که تا بازگشت تمامی زوار اربعین اباعبدالله (ع) ادامه خواهد داشت.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب تصریح کرد: ایجاد موکب به منظور بیتوته، استراحت و پذیرایی از زائرین به صورت شبانه روزی و چاپ و توزیع بسته های فرهنگی از جمله زیارت عاشورا بین زائران،نصب و راه اندازی امکانات صوتی و سمعی و بصری، و فراهم نمودن امکانات اقامه نماز در محل جایگاه،بخشی از فعالیت های فرهنگی این ستاد در چزابه است.

وی توضیح داد: تاکنون علاوه بر تحویل ده دستگاه خودرو سبک به ارگانهای حاضر در منطقه، دودستگاه بنز اطاق دار جهت انتقال یخ و نان از اهواز، سه دستگاه تانکر حمل آب، دودستگاه تانکر فاضلاب، دودستگاه کانکس، دو دستگاه جرثقیل۲۰ و ۱۰ تنی، دو دستگاه بیل مکانیکی، دو دستگاه لودر و گریدر، و دست کم ۴۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس، از سوی ترابری و پشتیبانی نفت در منطقه مستقر و در اختیار ستاد اربعین استان خوزستان قرار دارد.

سرهنگ ممبینی با اشاره به ادامه این همکاری تا بازگشت کامل هموطنان از کربلای معلی یادآور شد: پذیرایی مختصر و تسهیل در انتقال آنان به نزدیک ترین شهرها از جمله بستان و اهواز هم اکنون با استفاده از پنج دستگاه مینی بوس و ۱۵ دستگاه اتوبوس انجام می شود.

وی تصریح کرد: با نزدیک شدن به پایان مراسم اربعین و به تناسب بازگشت جمعیت، افزایش وسایط نقلیه نیز پیش بینی شده است که در همین ارتباط صبح امروز ۱۵ دستگاه مینی بوس و اتوبوس نیز به درخواست استانداری به این تعداد افزوده شد

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار