تاکید معاون وزیر ارشاد بر وفاق در عرصه فرهنگ و هنر خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۵ ق٫ظ
تاکید معاون وزیر ارشاد بر وفاق در عرصه فرهنگ و هنر خوزستان     جانشین وزیر و معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر افزایش وفاق در عرصه فرهنگ و هنر خوزستان تاکید کرد.   به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، جانشین وزیر و معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جابجایی مدیریتی را اتفاقی برای بهبود […]

 

 

جانشین وزیر و معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر افزایش وفاق در عرصه فرهنگ و هنر خوزستان تاکید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، جانشین وزیر و معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جابجایی مدیریتی را اتفاقی برای بهبود اوضاع دانست و گفت: همیشه جابجایی‌ها نشانگر ضعف، اشتباه و امثال آن نیست؛ بار‌ها میان خوب و خوب‌تر جابجایی‌هایی صورت گرفته که بنا بر مصالح بوده‌اند.

 

سید محمد هاشمی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در تالار مهتاب اهواز از اقداماتی که در طول مدت مدیریت مدیرکل پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به ثمر رسیده قدردانی کرد و افزود: حجت الاسلام رضا کلاه کج مدیرکل پیشین ارشاد خوزستان در مواقعی مظلوم واقع شدند که من در حد تکلیف سعی بر رفع مظلومیت داشتم.

 

وی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان را رشد یافته در حوزه فرهنگ و رسانه استان خوزستان عنوان کرد و ادامه داد: وی مدتی نیز معاونت مطبوعاتی این اداره کل را برعهده داشته است.

 

معاون وزیر ارشاد به وظایف ۱۲ بندی قید شده در حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و گفت: آنچه وزارت ارشاد از مدیرکل جدید انتظار دارد در همین ۱۲ بند خلاصه شده، اما وظیفه‌ای که ما بر آن تاکید بیشتری داریم ایفای نقش نقطه اتصال و اتفاق در حوزه فرهنگ و هنر خوزستان است.

 

هاشمی خطاب به مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: با توجه به این که همدلی و همسویی در نهاد‌های استان بیشتر شده است و همه همجنس، هم راستا و هم گفتمان هستند انتظار می‌رود تا وفاق و همدلی بیشتر از قبل شود.

 

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حجت‌الاسلام سید محسن شفیعی به پیام تسلیت مقام معظم رهبری درباره این عالم وارسته و خطاب کردن ایشان به عنوان امید آینده اشاره کرد و توضیح داد: انشالله خداوند خلاء نبود ایشان را برای ما جبران‌کند.

 

مجید منادی، مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان نیز خدمت‌رسانی به اهالی فرهنگ و هنر را از اولویت‌های کاری خود اعلام و بر توجه جدی به ظرفیت‌ها و مجموعه‌های فرهنگی هنری استان تاکید کرد.

 

در پایان این آیین مجید منادی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان معرفی و از حجت‌الاسلام رضا کلاه‌کج مدیرکل پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان قدردانی شد.

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار