تحقق “۹۸/۵” درصدی برنامه های تولید گاز منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۳ ب٫ظ
تحقق “۹۸/۵” درصدی برنامه های تولید گاز منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی تحقق “۹۸/۵” درصدی برنامه های تولید گاز منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید از منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی از تحقق “۹۸/۵” درصدی برنامه تولید در این منطقه در سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران مهندس رامین حاتمی در […]

تحقق “۹۸/۵” درصدی برنامه های تولید گاز منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید از منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی از تحقق “۹۸/۵” درصدی برنامه تولید در این منطقه در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران مهندس رامین حاتمی در نشست مشترک با جمعی از مدیران، رؤسا و کارشناسان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی در بندرعباس، گفت: سرخون و گشوی جنوبی، قدیمی ترین منطقه عملیاتی تحت نظارت شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است؛ که جهت نگهداشت و افزایش توان تولید آن برنامه های در دست انجام است.

وی، با اشاره به اینکه در حال حاضر ۸۰ درصد از گاز میدان سرخون برداشت شده است، افزود: توسعه میدان های مجاور، ایجاد برخی تغییرات در تاسیسات پائین دستی، تعریف پروژه EPCF ، بهینه سازی شرایط تولید از چاه ها و … از جمله برنامه هایی است که برای نگهداشت و ارتقاء تولید این منطقه در دست بررسی و اجرا است.

مهندس حاتمی با اشاره به اینکه، شادابی و نشاط فردی، پویایی سازمان را به دنبال دارد، گفت: با هدف تقویت روحیه منابع انسانی ، سال آینده برنامه های متنوعی در حوزه خدمات رفاهی به کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ارائه می شود.

وی، با اشاره به اینکه اعزام کارکنان به مکان های زیارتی و سیاحتی جدید برخی از این برنامه ها هستند، افزود: در راستای همگرایی بیشتر میان کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، برخی از این برنامه ها به صورت متمرکز و برخی نیز بر اساس موقعیت و شرایط به شرکت های تابعه واگذار می شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی نیز در این نشست با اشاره به گذشت ۳۱ سال از عمر میدان گازی سرخون، گفت : تا کنون ۹۸/۸ میلیارد متر مکعب گاز از این میدان برداشت شده است.

دکتر غلامحسین منتظری، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی به ویژه در حوزه پساب های صنعتی را از اقدامات مثبت انجام گرفته در منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی عنوان کرد.

وی، پیشگیری از کاهش تولید و برداشت صیانتی از میدان سرخون، پراکندگی اماکن اداری ، کارگاهی و … را از موضوعات در دست بررسی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی عنوان کرد.

در ادامه این نشست، جانشین رئیس منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی، به تشریح شرایط کنونی منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی پرداخت.

 

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار