تمدید قرارداد سکوی دریایی الیما حفاری شمال در آبهای کشور ترکمنستان

تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۵ ق٫ظ
تمدید قرارداد سکوی دریایی الیما حفاری شمال در آبهای کشور ترکمنستان تمدید قرارداد سکوی دریایی الیما حفاری شمال در آبهای کشور ترکمنستان   به گزارش روابط عمومی شرکت حفاری شمال دکتر حمید رضا گلپایگانی از تمدید قرارداد همکاری با سکوی حفاری دریایی الیما خبر داد. مدیرعامل شرکت حفاری شمال در این باره خاطر نشان کرد: به دنبال برگزاری چندین جلسه ملاقات با مدیران ارشد کارفرما و […]

تمدید قرارداد سکوی دریایی الیما حفاری شمال در آبهای کشور ترکمنستان

 

به گزارش روابط عمومی شرکت حفاری شمال دکتر حمید رضا گلپایگانی از تمدید قرارداد همکاری با سکوی حفاری دریایی الیما خبر داد.
مدیرعامل شرکت حفاری شمال در این باره خاطر نشان کرد: به دنبال برگزاری چندین جلسه ملاقات با مدیران ارشد کارفرما و برپایه عملکرد مثبت حفاری شمال در طول همکاری‌های مشترک دو شرکت در کشور ترکمنستان، قرارداد یادشده تمدید و منعقد شد.
وی با اشاره به این مطلب که قرارداد مزبور به مدت یک سال دیگر تمدید شده است، افزود: در سال گذشته با توجه به کاهش بهای جهانی نفت خام تمدید قرارداد با کاهش نرخ نسبتا مشهودی همراه بود ولی خوشبختانه اکنون توانسته‌ایم با تعدیل نرخ قرارداد، توافق مطلوبی را در خصوص این همکاری در کارنامه حفاری شمال به ثبت برسانیم.
وی با اعلام این خبر به سهامداران شرکت بر شایعات در خصوص فروش دکل الیما و عدم تمدید قرارداد خط بطلان کشید و به آنها این نوید را داد كه تمدید دوباره قرارداد یادشده اثر مثبتی را بر عملکرد شركت برجای خواهد گذاشت و شاهد شرایط بهتری برای شركت حفاری شمال در فضای كسب و كار خواهیم بود.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار