جشنواره جهادگران علم و فناوری خوزستان در اهواز برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان از برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری استان خوزستان با حضور مخترعان و پژوهشگران این استان در اهواز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، عبدالله بابااحمدیان با اشاره به سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری برنامه‌های اظهار داشت:‌ جشنواره جهادگران علم و فناوری استان خوزستان با حضور مخترعان و پژوهشگران این استان در اهواز برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان بیان کرد: جشنواره جهادگران علم و فناوری روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه ماه سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز می‌شود که جمعی از مسئولان استانی در آن شرکت می‌کنند.

بابااحمدیان عنوان کرد: جشنواره جهادگران علم و فناوری خوزستان در اهواز واقع، کیانپارس، خیابان میهن شرقی، سالن همایش طلاییه برگزار می‌شود که مخترعان و پژوهشگرانی از سراسر استان در آن حضور می‌یابند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از برنامه‌های جشنواره جهادگران علم و فناوری خوزستان در اهواز اشاره کرد و ادامه داد: در این برنامه سردار محمود معین‌پور جانشین سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان در جمع مخترعان و پژوهشگران سخنرانی می‌کند.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان اضافه کرد: همچنین یکی از مخترعان کارآفرین سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان ‌با حضور در جشنواره جهادگران علم و فناوری تجربیات خود را برای حاضران بیان می‌کند.

بابااحمدیان با بیان اینکه جشنواره جهادگران علم و فناوری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان به صورت مشترک با سازمان بسیج فرهنگیان این استان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این برنامه مسئولان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان‌های اهواز آبادان، اندیمشک، ایذه، امیدیه، باغملک، بهبهان، رامهرمز، ماهشهر، دزفول، مسجدسلیمان، شوشتر، شوش دانیال، دشت آزادگان، لالی، اندیکا، خرمشهر، شادگان، گتوند، هویزه، حمیدیه، هندیجان، هفتگل، باوی و کارون در آن حضور می‌یابند.

مطالب مرتبط