حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه پانزدهم صنعت حفاری قابل توجه  است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۲ ب٫ظ
حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه پانزدهم صنعت حفاری قابل توجه  است قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران: حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه پانزدهم صنعت حفاری قابل توجه  است   قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: حضور شرکت های دانش بنیان در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری قابل توجه  است. به گزارش ترانه نیوز محمد رضا تاکایدی با اشاره […]


قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران:

حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه پانزدهم صنعت حفاری قابل توجه  است

 

قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: حضور شرکت های دانش بنیان در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری قابل توجه  است.

به گزارش ترانه نیوز محمد رضا تاکایدی با اشاره به بازدید از تمامی غرفه های  نمایشگاه پانزدهم ، افزود: برگزاری این رویداد اقتصادی زمینه هم افزایی میان شرکت ها، شناخت توانمندی های داخلی و حضور شرکت های جدید را در عرصه رقابت فراهم آورده است.

وی اظهار کرد: سازندگان نیز در این رخداد نمایشگاهی ضمن ارائه توانمندی های خود، با نیازهای شرکت های متقاضی  آشنا و در خصوص کیفیت و کمیت ساخت و طرح های در دست اجرا  با متخصصان صنعت حفاری به رایزنی می پردازند.

تاکایدی با بیان اینکه این نمایشگاه فرصت مناسبی است که به طور منسجم توانمندی ها، قطعات و تجهیزات ساخته شده مورد ارزیابی کارشناسان قرار گیرد، گفت: با مغتنم شمردن این فرصت ضمن آشنایی با یک سری تولیدات جدید، قرار شد پس از پایان کار نمایشگاه در بازدیدهای کارگاهی ،  توان این سازندگان بررسی و در جلساتی ضمن تبادل نظر، نحوه همکاری و استفاده از ظرفیت های بالقوه آنان در دستور کار قرار گیرد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: برخی شرکت های دانش بنیان نیز در خصوص بازسازی و ساخت برخی قطعات خاص ویژه صنعت حفاری پیشنهاداتی ارائه و شماری نیز در موضوع فایناس مذاکره داشتند.

وی ضمن تاکید بر اهتمام بیش از پیش به کیفیت قطعات و تجهیزات ساخت شده و قیمت های رقابتی خاطرنشان کرد: صنعت نفت و حفاری در منطقه از بازار بسیار خوبی برای صدور قطعات و تجهیزات برخوردار می باشد و سازندگان داخلی می بایست با لحاظ نمودن آخرین استانداردها در تولید قطعات و تجهیزات، ورود به این عرصه را مدنظر قرار دهند.

DOURAN Portal V4.0.4.0

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار