حضور فعال شرکت آبفا اهواز در نمایشگاه هفته دولت یازدهم

تاریخ انتشار: شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۰:۳۷ ق٫ظ
حضور فعال شرکت آبفا اهواز در نمایشگاه هفته دولت یازدهم حضور فعال شرکت آبفا اهواز در نمایشگاه هفته دولت یازدهم حضور فعال شرکت آبفا اهواز در نمایشگاه هفته دولت یازدهم به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، نمایشگاه عملکرد دولت یازدهم همزمان با هفته دولت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز به مدت چهار روز اغاز به کار نمود. مراسم […]

حضور فعال شرکت آبفا اهواز در نمایشگاه هفته دولت یازدهم

حضور فعال شرکت آبفا اهواز در نمایشگاه هفته دولت یازدهم به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، نمایشگاه عملکرد دولت یازدهم همزمان با هفته دولت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز به مدت چهار روز اغاز به کار نمود.
مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و هیئت همراه برگزار شد .
در این مراسم ، استاندار خوزستان ضمن بازدید از غرفه شرکت آبفا اهواز در خصوص پروژه های شبکه فاضلاب مناطق عین دو و ملاشیه که اخیرا با پیگیری های وی، وزیر نفت اعتبارات لازم را به آن ها تخصیص داد، گفت: خوشبختانه از فردا پروژه های یاد شده وارد مرحله اجرایی می شوند و همچنین پروژه تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز نیز به زودی مرحله اتمام خود را به پایان خواهد رساند .
مدیر عامل شرکت آبفا اهواز نیز ضمن حضور مستمر در غرفه این شرکت، پذیرای مدیران و مسوولان مختلف دستگاه های اجرایی گردیده و با ابراز خرسندی از اعتبارات تخصیص یافته فوق از ایجاد تحولات محسوس در حوزه فاضلاب در شهر اهواز خبر داد. روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز ضمن ارائه بروشورها و کتابچه های عملکرد این شرکت در دولت تدبیر و امید در دو حوزه آب و فاضلاب با استقرار یک اپراتور از سامانه ارتباطات مردمی ۱۲۲ ، گزارشات قابل پیگیری در حوزه خدمات آب و فاضلاب را ثبت می نماید .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار