حفاری و تکمیل یکصد حلقه چاه نفت و گاز در هشت ماه سال جاری

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۴ ب٫ظ
حفاری و تکمیل یکصد حلقه چاه نفت و گاز در هشت ماه سال جاری با کاربست ناوگان شرکت ملی حفاری ایران محقق شد: حفاری و تکمیل یکصد حلقه چاه نفت و گاز در هشت ماه سال جاری   معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل یکصد حلقه چاه نفت و گاز در هشت ماه سال جاری در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر […]

با کاربست ناوگان شرکت ملی حفاری ایران محقق شد:

حفاری و تکمیل یکصد حلقه چاه نفت و گاز در هشت ماه سال جاری

 

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل یکصد حلقه چاه نفت و گاز در هشت ماه سال جاری در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.

 به گزارش ترانه‌نیوز حمید رضا خوشایند در توضیح بیشتر در این باره اظهار کرد: از این تعداد چاه ۴۰ حلقه توسعه ای  توصیفی، دو حلقه اکتشافی و ۵۸ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است.

 وی افزود: از مجموع چاه های حفر شده ۷۶ حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نقتخیز جنوب، ۱۶ حلقه در پروژه های شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)، شش حلقه در حوزه فعالیت شرکت نفت فلات قاره ایران و دو حلقه در مناطق مورد نظر مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفر و تکمیل گردیده است.

 خوشایند گفت: کارکنان سختکوش این شرکت از ابتدای فروردین تا پایان آبان ماه موفق به انجام ۱۷۸ هزار و ۴۵۳ متر حفاری شدند.

 معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری خاطر نشان کرد: با تمهیدات به کار گرفته شده در مدت پیش گفته حفاری ۱۷ حلقه چاه ۵۲۵ روز جلوتر از برنامه کارفرما به پایان رسید و برای بهره برداری تحویل شرکت های متقاضی گردید.

 وی افزود: در این مدت ۷۴ دستگاه حفاری خشکی و دریایی شرکت حفاری چاه های نفت و گاز در اقصی نقاط کشور را برعهده داشت که دستگاه ۹۵ فتح از اوایل آبان ماه به علت حادثه فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید از چرخه عملیات خارج شد.

 خوشایند با اشاره به تلاش های به عمل آمده در راستای مهار و کنترل فوران این چاه نفتی، گفت: با استقرار دو دستگاه حفاری سنگین ۹۳ و ۹۴ فتح، هم اکنون حفاری دو حلقه چاه امدادی در این موقعیت در دست  اجرا قرار دارد.

نمایش تعداد بازدیدها : ۴۴۲

 بازگشت           چاپ چاپ         


پورتال شرکت ملی حفاری ایران

DOURAN Portal V4.0.4.0

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار