پیگیری افزایش حقوق سربازان در بودجه

تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۳ ب٫ظ
پیگیری افزایش حقوق سربازان در بودجه سخنگوی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح از پیگیری برای تامین اعتبارات مربوط به افزایش حقوق سربازان و مهارت‌آموزی به آنان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، سردار موسی کمالی دراین باره گفت: طبق قانون حقوق سربازان وظیفه باید حداقل ۶۰ و حداکثر ۹۰ درصد حداقل حقوق کارکنان نیروهای مسلح باشد، اما به […]

سخنگوی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح از پیگیری برای تامین اعتبارات مربوط به افزایش حقوق سربازان و مهارت‌آموزی به آنان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، سردار موسی کمالی دراین باره گفت: طبق قانون حقوق سربازان وظیفه باید حداقل ۶۰ و حداکثر ۹۰ درصد حداقل حقوق کارکنان نیروهای مسلح باشد، اما به دلایلی که مهم‌ترین آن عدم تامین اعتبارات است، این امر محقق نشده است.

وی با بیان اینکه سال‌هاست که در تلاشیم تا حقوق سربازان نیروهای مسلح افزایش یابد، ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده طی چند سال اخیر کمی این مبلغ افزایش داشته است، اما این رقم با آنچه که در قانون پیش بینی شده فاصله زیادی دارد.

سردار موسوی کمالی با اشاره به فعالیت قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیز گفت: برای امور مربوط به مهارت آموزی سربازان نیز نیازمند تخصیص بودجه و اعتبار هستیم و به همین دلایل نیز اخیرا به همراه فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی در مجلس شورای اسلامی حاضر شده و با رییس و برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی حول موضوع حقوق سربازان دیدار کردیم.

سخنگوی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح با بیان اینکه در این دیدار رییس کمیسیون امنیت ملی از عدم پرداخت کامل حقوق سربازان انتقاد کرد، گفت: در این جلسه در مورد بودجه مهارت آموزی کارکنان وظیفه و ضرورت تامین اعتبارات لازم برای آن و نیز ضرورت پیش بینی منابع اعتباری برای افزایش حقوق سربازان نکاتی مطرح شد.

وی با بیان اینکه امیدوارم نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به تامین اعتبارات مربوط به مهارت آموزی سربازان و افزایش حقوق سربازان اقداماتی را انجام دهند، گفت: همانطور که رییس کمیسیون امنیت ملی نیز تاکید داشت، باید حقوق، مزایا و هزینه خوراک و پوشاک و سفر یک سرباز با حقوقی که دریافت می‌کند، تامین شود که البته در حال حاضر بار این هزینه بر دوش خانواده‌ها است.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار