حمید لولایی میهمان ویژه‌برنامه‌ «احوالپرسی»

تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۱:۵۰ ق٫ظ
حمید لولایی میهمان ویژه‌برنامه‌ «احوالپرسی» ویژه‌برنامه‌های نوروزی «احوالپرسی» میزبان حمید لولایی و سهیل رحمانی و «تاک» میزبان دکتر ناصر پارسا هستند. به گزارش پایگاه  خبری ترانه نیوز، ویژه برنامه احوالپرسی که به مناسبت ایام نوروز، هر روز حوالی ساعت ۱۸:۴۵ به روی آنتن شبکه دو می‌رود، شنبه(ششم فروردین) میزبان حمید لولایی (بازیگر) و سهیل رحمانی (خواننده) خواهد بود. در این […]

ویژه‌برنامه‌های نوروزی «احوالپرسی» میزبان حمید لولایی و سهیل رحمانی و «تاک» میزبان دکتر ناصر پارسا هستند.

به گزارش پایگاه  خبری ترانه نیوز، ویژه برنامه احوالپرسی که به مناسبت ایام نوروز، هر روز حوالی ساعت ۱۸:۴۵ به روی آنتن شبکه دو می‌رود، شنبه(ششم فروردین) میزبان حمید لولایی (بازیگر) و سهیل رحمانی (خواننده) خواهد بود.

در این برنامه، مسعود روشن‌پژوه با همکاری عروسک سلیم خاطرخواه با حمید لولایی به گفت و گویی صمیمانه  می‌نشینند.
در بخش دیگری از برنامه، سهیل رحمانی از خوانندگان جوان پاپ کشورمان، علاوه بر پاسخ به سؤالات مجتبی نظری که فقط صدای وی را در برنامه می‌شنویم، ترانه‌های زیبایی را به مناسبت نوروز تقدیم مخاطبان و حضار می‌کند.

در ادامه مسعود روشن‌پژوه به اجرای بخش مسابقه حاضران در استودیوی برنامه می‌پردازد.
ویژه‌برنامه احوالپرسی که به مناسبت ایام نوروز، هر روز روانه آنتن شبکه دو خواهد شد میزبان هنرمندان و بازیگران مشهور و خوانندگان کشورمان خواهد بود تا در این ایام، لحظات شادی را برای مخاطبان فراهم کند.
این برنامه کاری از گروه خانواده شبکه دو به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیدجواد سیدمحسنی و اجرای ندا غفاری و مسعود روشن‌پژوه میهمان خانه مخاطبان است.
دکتر ناصر پارسا میهمان ششمین برنامه نوروزی «تاک» است.
دکتر ناصر پارسا سرطان‌شناس و پژوهشگر علم ژنتیک و استاد و پژوهشگر ارشد در زمینه سرطان و ژنتیک مولکولی است و علاوه بر آن، ریاست هیأت مدیره مؤسسه خیریه سرطان مهیار واقع در بروجرد را عهده‌دار است.

وی هدف این مؤسسه را رفع دغدغه‌های اقتصادی بیماران سرطانی در روند درمان دانست و گفت : به دلیل هزینه‌های بالای این بیماری، این مرکز در طول عمر تأسیس خود توانسته است ارائه خدمات رایگان و یا تخفیف‌های قابل توجه به بیماران سرطانی داشته باشد.

وی با حضور در برنامه تاک از راه دشواری که طی کرده تا به این مهم دست پیدا کند، صحبت خواهد کرد.
ویژه برنامه تاک با شعار روایت ایده‌های قابل گسترش در ایام نوروز ۱۴۰۱ ، میزبان چهره‌های مطرح حوزه‌های مختلف هنر و ورزش خواهد بود.

میهمانان این برنامه در بخش اول برنامه، شکست‌ها و موفقیت‌ و فراز و نشیب زندگی خود را برای مخاطب بازگو خواهند کرد و در بخش دوم به سؤالات جذاب و متفاوت داریوش کاردان پاسخ خواهند گفت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار