دریافت گواهینامه تعهد به تعالی و پیشرفت توسط شرکت حفاری شمال

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۱ ب٫ظ
دریافت گواهینامه تعهد به تعالی و پیشرفت توسط شرکت حفاری شمال دریافت گواهینامه تعهد به تعالی و پیشرفت توسط شرکت حفاری شمال   شرکت حفاری شمال ، موفق به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی و پیشرفت در دومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت شد. به گزارش ترانه نیوز دبیرخانه جایزه ملّی تعالی و پیشرفت با نظر به سیاستهای کلی نظام، اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی-ایرانی […]

دریافت گواهینامه تعهد به تعالی و پیشرفت توسط شرکت حفاری شمال

 

شرکت حفاری شمال ، موفق به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی و پیشرفت در دومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت شد.

به گزارش ترانه نیوز دبیرخانه جایزه ملّی تعالی و پیشرفت با نظر به سیاستهای کلی نظام، اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت با هدف توسعه فرهنگ تعالی و افزایش بهره وری بنگاههای اقتصادی کشور از طریق بسترسازی لازم و برنامه ریزی یکپارچه و طرح ریزی مدلی اسلامی- ایرانی با محوریت تعالی سازمانی، اقتصاد مقاومتی واخلاقیات ایجاد شد.
با اهدای این جایزه در نظر است تا به تدریج بنیانگذار (مدلی اسلامی – ایرانی) در حوزة تعالی سازمانی شود که ضمن پوشش ابعاد بنیادی و مختصات زیربنائی سازمان متعالی اسلامی – ایرانی به اصول و علوم و فنون روز مدیریت در دنیا نیز مقید بوده و به صورت پویا، شعارهای سالیانه کشور را نیز دنبال کند.
گفتنی است در سطح تعهد به تعالی به سازمانهایی که در مسیر تعالی گام نهاده اند و با اجرای یکی از روشهای خود ارزیابی نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود را استخراج و برنامه های بهبود را اولویت بندی کرده و به اجراء گذاشته باشند، گواهی “تعهد به تعالی” اعطاء میشود.
شایان ذکر است، جایزه ملی تعالی و پیشرفت، به‌ طور سالانه  توسط دبیرخانه ملی تعالی و پیشرفت، بر اساس ارزیابی سازمانهای متقاضی حضور در فرآیند جایزه از طریق ارزیابی اولیه اظهارنامه ارسالی به دبیرخانه جایزه، ارزیابی انفرادی ارزیابان و ارزیابی و اجماع تیمی اظهارنامه توسط تیم ارزیابی و سپس بازدید از محل برای رفع ابهامات و شفاف شدن درک حاصله از وضعیت سازمان متقاضی انجام و به مجموعه‌های برتر که شرایط لازم را احراز کرده باشند، اعطا می‌شود .
شرکت حفاری شمال در نخستین حضور خود در همایش تعالی سازمانی، با کسب امتیازات لازم برای دریافت گواهینامه تعهد به تعالی، موفق به اخذ این گواهینامه و نشان یاد بود از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت شد. این گواهینامه ویژه سازمان هایی ست كه حركت به سمت و سوی تعالی را آغاز كرده اند و دریافت آن می تواند سرآغاز رشد و بالندگی باشد .
لازم به ذکر است مراسم اهدا لوح گواهی تعهد به تعالی دومین دوره تعالی و پیشرفت روز یكشنبه مورخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۷ در محل سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی با حضور نمایندگان شركت حفاری شمال برگزار شد.

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار