رئیس جمهوری: تلاش بیشتر برای تولید و صادرات، پاسخ قاطع به توطئه‌های دشمنان ایران است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۷:۰۴ ب٫ظ
رئیس جمهوری: تلاش بیشتر برای تولید و صادرات، پاسخ قاطع به توطئه‌های دشمنان ایران است رئیس جمهوری گفت: هرچقدر در داخل کشور برای تولید و صادرات تلاش کنیم به معنای پاسخ قاطع به توطئه‌های دشمنان ملت ایران خواهد بود. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، دکتر حسن روحانی، امروز (چهارشنبه، سوم مردادماه) در جلسه هیئت دولت گفت: ملت ایران از ابتدا در مقابل لجاجت و بدرفتاری حاکمان آمریکا و […]

رئیس جمهوری گفت: هرچقدر در داخل کشور برای تولید و صادرات تلاش کنیم به معنای پاسخ قاطع به توطئه‌های دشمنان ملت ایران خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، دکتر حسن روحانی، امروز (چهارشنبه، سوم مردادماه) در جلسه هیئت دولت گفت: ملت ایران از ابتدا در مقابل لجاجت و بدرفتاری حاکمان آمریکا و نقض عهد آنها در همه زمینه‌ها ایستادگی و مقابله کرده و همواره راه مقاومت را انتخاب کرده است. امروز هم برخی حاکمان آمریکا حرف‌های زیادی می‌زنند که بی‌پایه و اساس است و تهدیدهای پوچ از طرف برخی از این حاکمان، نیازی به پاسخ دادن و دهن به دهن شدن با آنها ندارد و انسجام و انتخاب مسیر وحدت و ایستادگی، محکم‌ترین پاسخ به سخنان سخیف آنها خواهد بود.

وی افزود: هر چقدر که در داخل کشور برای تولید و صادرات تلاش کنیم به معنای پاسخ قاطع به توطئه‌های دشمنان ملت ایران خواهد بود و همان اندازه که مردم با دولت برای ثبات بازار همکاری کنند، پاسخ قاطع ما به سردمداران کاخ سفید است.

رئیس جمهوری تصریح کرد: دولت افزون بر تلاش‌هایی که در داخل کشور انجام می‌دهد، اقدام‌های حقوقی و بین‌المللی خود را نیز آغاز کرده که شکایت حقوقی علیه آمریکا در دیوان دادگستری لاهه از آن جمله به‌شمار می‌رود، زیرا تحریم‌های آمریکا در تضاد با قطعنامه‌ها و تعهدهای پیشین این کشور به‌شمار می‌رود و این حق ایران است که در مرجع بین‌المللی از آمریکا شکایت کند و دولت ایران این شکایت را در دیوان لاهه مطرح کرده است.

روحانی عنوان کرد: دولت در روند تلاش‌های خود برای خنثی‌سازی توطئه آمریکا، اگر لازم بداند نیروهای تازه‌ نفسی را به مجموعه خود می‌افزاید.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار