راخوان سومین جشنواره ادبی «آواز ققنوس» با موضوع «بازآفرینی افسانه‌های بومی ایران» برای کودکان و نوجوانان منتشر شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۲ | ۱۴:۴۱ ب٫ظ
راخوان سومین جشنواره ادبی «آواز ققنوس» با موضوع «بازآفرینی افسانه‌های بومی ایران» برای کودکان و نوجوانان منتشر شد   به گزارش پتیگاه خبری ترانه نیوز ، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این فراخوان با هدف تولید آثاری ارزشمند و خلاقانه برای کودکان و نوجوانان و آشنایی هرچه بیشتر همکاران اهل قلم کانون و نویسندگان کودک و نوجوان با افسانه‌های کهن ایران‌زمین منتشر شده است.   مخاطبان این […]

 

به گزارش پتیگاه خبری ترانه نیوز ، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این فراخوان با هدف تولید آثاری ارزشمند و خلاقانه برای کودکان و نوجوانان و آشنایی هرچه بیشتر همکاران اهل قلم کانون و نویسندگان کودک و نوجوان با افسانه‌های کهن ایران‌زمین منتشر شده است.

 

مخاطبان این جشنواره علاوه بر همکاران اهل قلم کانون، شامل تمامی نویسندگانی که برای کودکان و نوجوانان اثر خلق می‌کنند (بالای ۱۸ سال) هستند.

 

قالب آثار جشنواره سوم ققنوس، داستان کوتاه (حداکثر ۳هزار کلمه) و شعر (کلاسیک، نیمایی، سپید) تعیین شده است.

 

مهلت ارسال آثار ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ و زمان اعلام نتایج ۸ مهر ۱۴۰۲ (روز بزرگداشت مولانا) خواهد بود و شرکت‌کنندگان باید فایل آثار خود را به پست الکترونیکی Mehrvareh.adabi@kpf.ir  ارسال کنند.

 

دبیرخانه مهرواره «آواز ققنوس» در تهران، خیابان فاطمی، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری مستقر است. علاقه‌مندان در صورت نیاز به آگاهی بیشتر می‌توانند با شماره‌  ۸۸۹۷۱۲۸۸ (داخلی ۱۰۵) تماس بگیرند.

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار