“رضا بهرام” با بوسه هاش این دخترو چلوند؛ ژست هایی منشوری و بعید!

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۰ ب٫ظ
“رضا بهرام” با بوسه هاش این دخترو چلوند؛ ژست هایی منشوری و بعید! رضا بهرام خواننده جوان موسیقی پاپ می باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این خواننده دهه هفتادی در مدتی بسیار کوتاه توانست نظرات مثبت زیادی از طرف هواداران دریافت کند و به یکی از محبوب ترین خوانندگان پاپ ایرانی تبدیل شود. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، رضا بهرام در خانواده ای پنج نفره متولد شد و […]

رضا بهرام خواننده جوان موسیقی پاپ می باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این خواننده دهه هفتادی در مدتی بسیار کوتاه توانست نظرات مثبت زیادی از طرف هواداران دریافت کند و به یکی از محبوب ترین خوانندگان پاپ ایرانی تبدیل شود.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، رضا بهرام در خانواده ای پنج نفره متولد شد و دو خواهر یکی از خود کوچکتر و یکی بزرگتر نیز دارد. وی  بسیار به خانواده اش علاقه مند است. او در سال ۸۴ پدرش را از دست داد به همین دلیل مدتی افسرده شد و از تمام فعالیت هایش فاصله گرفت.

آقا رضا در اینستاگرام فعال است و بالای ۳ میلیون فالوور نیز دارد. او گاهی تصاویری در کنار خانواده اش منتشر می کند اما اینبار تصاویر شوک برانگیزی به اشتراک گذاشت که با نظرات منفی کاربران همراه بود. رضا بهرام در کنار خواهرش در این تصاویر ژست هایی عجیب و کمی ناهنجار دارند که در ادامه مشاهده می کنید.

وی با تگ خواهرش در کپشن پست نوشت: جان منی

رضا بهرام

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار