ساختمان تاریخی دانشگاه سه گوش اهواز نورپردازی میشود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۵ ق٫ظ
ساختمان تاریخی دانشگاه سه گوش اهواز نورپردازی میشود استاندار خوزستان گفت: برنامه داریم ساختمان تاریخی دانشگاه سه گوش اهواز نورپردازی شود. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه ۳۱ تیرماه در جریان بازدید از مراحل نهایی نورپردازی مجموعه تاریخی معین التجار گفت: نورپردازی مجموعه معین التجار که از ساختمان های تاریخی اهواز است به اتمام رسید و بسیار زیبا […]

استاندار خوزستان گفت: برنامه داریم ساختمان تاریخی دانشگاه سه گوش اهواز نورپردازی شود.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه ۳۱ تیرماه در جریان بازدید از مراحل نهایی نورپردازی مجموعه تاریخی معین التجار گفت: نورپردازی مجموعه معین التجار که از ساختمان های تاریخی اهواز است به اتمام رسید و بسیار زیبا و چشم‌نواز شده است و از جاده ساحلی بسیار تماشایی شده است به صورتی که بسیاری از رهگذران جاده ساحلی از این بنا عکس میگیرند.

استاندار خوزستان افزود: برنامه داریم طرح های زیباسازی شهر اهواز در شب به ویژه در سواحل کارون را ادامه دهیم و در این راستا در ماه های اخیر یک طرح مطالعاتی بزرگ شروع شده که در نظر است دو سوی ساحل کارون هر طرف به طول ۲۰ کیلومتر در حد فاصل پل نهم تا پل ششم شامل اجرای طرح شود و به محض اینکه مطالعه کامل شود عملیات اجرایی را به تدریج شروع می کنیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: به موازات و در چهارچوب این طرح جامع هم اکنون هم سه پروژه اجرایی تعریف شده است و نورپردازی معین التجار که به پایان رسید یکی از این طرح ها بود.

شریعتی در مورد دو طرح دیگر توضیح داد: همچنین ساختمان تاریخی دانشگاه سه گوش و یک ساختمان موزه ای که در حال ساخت است نورپردازی خواهد شد و یک طرح دیگری هم از بستر و عمق رودخانه در برنامه داریم که در حال مطالعه است.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: می‌خواهیم اهواز را به یک شهر گردشگری و شهر شب تبدیل نماییم و زمینه جذب گردشگر را فراهم کنیم و به این منظور می توان نورپردازی برای ساختمان های ساحل و بستر رودخانه و جزایری که در رودخانه است را انجام داد که در آن صورت این ساحل به یک ساحل کم نظیر تبدیل در سطح کشور تبدیل میشد و از این بابت باید از این ظرفیت ها استفاده لازم را ببریم و امیدواریم از این بابت کارون که بین رودخانه های ایران بی نظیر است انشالله زیبایی‌های هم که برای آن ایجاد می‌کنیم میان رودخانه های ایران بی نظیر باشد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار