زمان نهایی کردن ثبت‌نام زائرین اصلی و ذخیره عتبات دانشگاهیان اعلام شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۶ ب٫ظ
زمان نهایی کردن ثبت‌نام زائرین اصلی و ذخیره عتبات دانشگاهیان اعلام شد عتبات دانشگاهیان معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان زمان و مکان تحویل مدارک و شرایط اعزام زائرین ذخیره عتبات دانشگاهیان را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز  ، محمد زارع؛ معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان پس از اعلام نتایج قرعه کشی عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام بیست […]

عتبات دانشگاهیان

عتبات دانشگاهیان

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان زمان و مکان تحویل مدارک و شرایط اعزام زائرین ذخیره عتبات دانشگاهیان را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز  ، محمد زارع؛ معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان پس از اعلام نتایج قرعه کشی عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان از ۱۸ لغایت ۲۹ خردادماه در سایت لبیک انجام شد و در بازه زمانی دوازده روزه، ۶۳۹۶۸ نفر از دانشگاهیان کشور برای اعزام به عتبات عالیات ثبت نام کردند که قرعه کشی آن سی خرداد انجام و تعدادی به عنوان زائر اصلی یا ذخیره معرفی شدند.

زارع گفت: زائران اصلی و ذخیره باید ثبت نام خود را تا روز سه شنبه؛ ۴ تیر ماه در سایت لبیک نهایی کنند و مدارک را یک ماه قبل از اعزام تحویل دهند.

وی ادامه داد: پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره باید در اولین فرصت نسبت به اخذ گذرنامه برای خود و همراهان اقدام کنند چون قطعیت اعزام منوط به ارائه گذرنامه معتبر می‌باشد.

زارع در خصوص نحوه اعزام زائرین ذخیره عتبات دانشگاهیان نیز گفت: در صورت انصراف زائرین اصلی، ذخیره‌ها را به عتبات اعزام خواهیم کرد و در صورتی که امکان اعزام در تاریخ‌هایی که خودشان انتخاب کرده اند نباشد، سعی می‌شود در تاریخ‌های دیگر اعزام شوند.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: زائرین ذخیره بعد از نهایی کردن ثبت نام و تحویل مدارک می‌توانند مانند زائرین اصلی برای دریافت وام اقدام کنند و وام به این دسته از زائرین نیز تعلق می‌گیرد.

براساس این  گزارش ، وی در خصوص دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند نیز گفت: دانشجویان پسر که از معافیت تحصیلی استفاده می‌نمایند، اعم از اینکه قبلاً گذرنامه داشته یا نداشته اند؛ می‌بایست فرم تعهد نامه مجوز خروج را به صورت اینترنتی تکمیل نموده و پرینت آن را در تهران به ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و در مراکز استان‌ها به آدرس نمایندگان عمره وعتبات دانشگاهیان در استان محل تحصیل خود تحویل دهند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار