فراخوان هفدهمین جشنواره «سینما حقیقت» منتشر شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۲ | ۱۲:۵۶ ب٫ظ
فراخوان هفدهمین جشنواره «سینما حقیقت» منتشر شد   فراخوان هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران با عنوان «سینما حقیقت» با تمرکز بر دو چالش ملی و بین‌المللی بحران آب و مساله جمعیت منتشر شد.   به گزارش پایگاه خبرب ترانه نیوز ، فراخوان دریافت اثر برای حضور در هفدهمین جشنواره «سینما حقیقت» منتشر شد. بخش‌های جشنواره عبارتند از: مسابقه ملی، مسابقه بین‌الملل، […]

 

فراخوان هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران با عنوان «سینما حقیقت» با تمرکز بر دو چالش ملی و بین‌المللی بحران آب و مساله جمعیت منتشر شد.

 

به گزارش پایگاه خبرب ترانه نیوز ، فراخوان دریافت اثر برای حضور در هفدهمین جشنواره «سینما حقیقت» منتشر شد. بخش‌های جشنواره عبارتند از: مسابقه ملی، مسابقه بین‌الملل، جایزه شهید آوینی، بخش‌های جنبی ملی و بین‌الملل و بزرگداشت.

 

در بخشی از مقدمه فراخوان این دوره از جشنواره آمده: جشنواره «سینماحقیقت» در این دوره می‌کوشد ضمن بازنمایی تاریخ و فرهنگ جامعه ایرانی، اسلامی تصویری واقعی از آنچه بشر امروز در عرصه‌های زندگی فردی و اجتماعی با آن روبروست ارائه دهد. با این نگاه، تمرکز ویژه این دوره از جشنواره بر دو چالش ملی و بین‌المللی بحران آب و مساله جمعیت است.

 

در بخش ملی آثاری می‌توانند متقاضی حضور در جشنواره باشند، که بعد از فروردین‌ماه ۱۴۰۱ تولید شده باشند. دو تقدیر هم در جشنواره «سینماحقیقت» انجام خواهد شد. شروع ثبت نام در سایت panel.irandocfest.ir برای حضور در جشنواره «سینماحقیقت»، از ۲۵ تیرماه است.

 

علاقه‌مندان، فیلمسازان و متقاضیان ارسال اثر برای حضور در هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت» می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره در تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، طبقه اول (کدپستی: ۱۵۵۶۹۱۶۶۱۳) مراجعه کرده یا با تلفن ۸۸۵۲۸۳۱۴ تماس بگیرند.

 

هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت» با دبیری محمد حمیدی مقدم آذرماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار