قیمت نفت آمریکا به پایین ۷۰ دلار بازگشت

تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۲ ق٫ظ
قیمت نفت آمریکا به پایین ۷۰ دلار بازگشت در معاملات دیروز (جمعه ۹ شهریور ماه) قیمت شاخص نفت خام آمریکا به کمتر از ۷۰ دلار برای هر بشکه بازگشت، زیرا نگرانی از جنگ تجاری سبب شد جهش قیمت‌ها به دلیل تحریم ایران، تا حدی مهار شود. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، قیمت شاخص نفت خام برنت دیروز با ۳۵ سنت کاهش به […]

در معاملات دیروز (جمعه ۹ شهریور ماه) قیمت شاخص نفت خام آمریکا به کمتر از ۷۰ دلار برای هر بشکه بازگشت، زیرا نگرانی از جنگ تجاری سبب شد جهش قیمت‌ها به دلیل تحریم ایران، تا حدی مهار شود.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، قیمت شاخص نفت خام برنت دیروز با ۳۵ سنت کاهش به ۷۷ دلار و ۴۲ سنت برای هر بشکه و قیمت شاخص نفت خام آمریکا با ۴۵ سنت کاهش به ۶۹ دلار و ۸۰ سنت برای هر بشکه رسید.

با این حال، در پایان ماه اوت امسال قیمت شاخص نفت خام برنت ۴,۳ درصد و قیمت شاخص دبلیو تی آی آمریکا ۱.۵ درصد نسبت به ماه پیش از آن بیشتر بود.

جیم ریتربوش، رئیس مؤسسه ریتربوش و شرکا، اعلام کرد: به نظر می‌رسد در پی نگرانی‌ها از جنگ تعرفه‌ها میان چین و آمریکا که می‌تواند سبب کند شدن رشد اقتصاد جهانی و تقاضای نفت شود، قیمت نفت (در روز جمعه) همراه ارزش سهام پایین رفته است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، هفته گذشته تهدید کرد که این کشور را از سازمان تجارت جهانی خارج و بر ۲۰۰ میلیارد دلار از واردات کالا از چین، تعرفه وضع کند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار