مدیرعامل مجتمع گاز پارس‌جنوبی: تولید ۷۰ درصد از گاز کشور به‌عهده مجتمع گاز پارس‌جنوبی است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۶ ب٫ظ
مدیرعامل مجتمع گاز پارس‌جنوبی: تولید ۷۰ درصد از گاز کشور به‌عهده مجتمع گاز پارس‌جنوبی است مجتمع گازی پارس‌جنوبی، با در اختیار داشتن پالایشگاه‌های متعددی که گاز تولیدی میدان گازی پارس‌جنوبی را فرآورش می‌کنند، در سال ۹۶، شیرین‌سازی و تولید فرآورده‌های گازی با حجم بیش از ۷۰ درصد از نیاز کشور را به‌عهده داشته است. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، هادی هاشم‌زاده فرهنگ مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: […]

مجتمع گازی پارس‌جنوبی، با در اختیار داشتن پالایشگاه‌های متعددی که گاز تولیدی میدان گازی پارس‌جنوبی را فرآورش می‌کنند، در سال ۹۶، شیرین‌سازی و تولید فرآورده‌های گازی با حجم بیش از ۷۰ درصد از نیاز کشور را به‌عهده داشته است.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، هادی هاشم‌زاده فرهنگ مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: پارسال بیش از ۷۰ درصد از سهم تولید گاز کشور به‌عهده پالایشگاه‌های این مجتمع گازی بوده است که این رقم تا پایان امسال روند افزایشی خواهد داشت..

بهزاد سالاری، مدیر پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی نیز از تولید بیش از ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار بشکه میعانات گازی در سه ماه نخست امسال در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد که این میزان میعانات گازی به بازارهای هدف صادر شده است.

مهرداد عبدی، سرپرست مدیریت پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی نیز درباره فعالیت این پالایشگاه از ابتدای امسال تا پایان خردادماه اظهار کرد: در این مدت، ۲ میلیارد و ۶۸۷ میلیون مترمکعب گاز در پالایشگاه اول پارس جنوبی فرآورش شده است.

وی افزود: در مدت یاد شده، بیش از ۲ میلیون و ۷۱۸ هزار بشکه میعانات گازی در این پالایشگاه تولید و صادر شده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار