مراسم اختتامیه دهمین دوره جایزه ادبی یوسف برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۱ ق٫ظ
مراسم اختتامیه دهمین دوره جایزه ادبی یوسف برگزار می‌شود مراسم اختتامیه جایزه ادبی یوسف برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، در یک نشست خبری، سرهنگ بایرامی رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، سردار میرزایی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هرمزگان(ارتباط تصویری) و مسعود امیرخانی دبیرعلمی و اجرایی این جشنواره، روند، جوایز و داوری این جشنواره را که […]

مراسم اختتامیه جایزه ادبی یوسف برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، در یک نشست خبری، سرهنگ بایرامی رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، سردار میرزایی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هرمزگان(ارتباط تصویری) و مسعود امیرخانی دبیرعلمی و اجرایی این جشنواره، روند، جوایز و داوری این جشنواره را که ششم بهمن ماه برگزار خواهد شد تشریح کردند.

سرهنگ بایرامی در این نشست  گفت:سیاست ما برگزاری اختتامیه جوایز ملی در استان‌ها است تا شایستگی‌های استان‌ها هم به معرض نمایش گذاشته شور. همچنین فرصتی به دست می‌آید تااستعدادها به خوبی در سراسر کشور شناخته شوند. به این ترتیب می توانیم ابعاد مختلف دفاع مقدس را به نسل‌های  آینده کشور و دنیا تبیین کنیم. از سوی دیگر داستان نویسی در حوزه دفاع مقدس نیز در این میان تقویت خواهر شد.

به گفته وی دوره یازدهم این جشنواره به داستان نویسی درباره خرمشهر اختصاص دارد و اختتامیه هم خراد سال آینده در خرمشهر برگزار خواهد شد.

سردار میرزایی نیز در این نشست خبری که به صورت اتصال تصویری برگزار شد ، گفت:از چهارم بهمن ماه میزبان برگزیدگان دهمین دوره جشنواره ادبی یوسف  خواهیم بود.

وی ادامه داد در سالی که گذشت کارگاه های مختلف آموزشی داستان نویسی در سطح استان هرمزگان برگزار شد و در خلال مراسم اختتامیه نیز برگزار خواهد شد.

در ادامه ءمسعود امیرخانی گفت:برگزاری مراسم در گستره استانی سخت است و امیدواریم بازدهی مطلوبی را شاهد باشیم.

وی توضیح داد: طی فراخوان انجام شده ۳۴۴۶ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید .

امیرخانی همچنین با اشاره به۱۸۱ اثر برگزیده استانی گفت: از بین همه آثار ارسالی، ۳۶ اثر نامزد دریافت شده و در نهایت۱۸ اثر برای دریافت جایزه انتخاب شدند که  ۱۶ نفر از ۱۸ برگزیده نهایی بانوان هستند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار