ممنوعیت ورود خبرنگاران آمریکایی به پارلمان روسیه

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۹ ب٫ظ
ممنوعیت ورود خبرنگاران آمریکایی به پارلمان روسیه ممنوعیت ورود خبرنگاران آمریکایی به پارلمان روسیه دومای روسیه امروز با صدور مصوبه‌ای ورود کارکنان رسانه‌های خارجی (آمریکایی) به این مجلس را ممنوع کرد. به گزارش ترانه نیوز به نقل از ایسنااز ریانووستی، این سند با ۴۱۳ رای موافق، یک رای مخالف و بدون رای ممتنع به تصویب رسید.در این سند تاکید شده است، دوما […]

ممنوعیت ورود خبرنگاران آمریکایی به پارلمان روسیه

ممنوعیت ورود رسانه‌های آمریکا به دومای روسیه

دومای روسیه امروز با صدور مصوبه‌ای ورود کارکنان رسانه‌های خارجی (آمریکایی) به این مجلس را ممنوع کرد.

به گزارش ترانه نیوز به نقل از ایسنااز ریانووستی، این سند با ۴۱۳ رای موافق، یک رای مخالف و بدون رای ممتنع به تصویب رسید.
در این سند تاکید شده است، دوما دولتی روسیه هر گونه تجاوز به حقوق و آزادی‌های اساسی بشر، تجاوز به آزادی بیان، ممانعت در دریافت و انتشار اطلاعات را غیرقابل قبول می‌داند.
همچنین نمایندگان دومای روسیه تاکید کردند: برای دفاع از ارزش‌های دموکراتیک، در پاسخ به انکار برخی از مجوز رسمی روزنامه نگاران روسیه در کنگره آمریکا اقدامات متقابل را انجام می‌دهند و علاوه بر این، دوما دولتی پیشنهاد می‌کند که مجامع قانونی مناطق مختلف روسیه نیز اقدامات مشابهی را انجام دهند.
پیشتر وزارت دادگستری روسیه ۹ رسانه و نشریه خارجی از جمله صدای آمریکا، رادیوی آزادی، شبکه تلویزیونی “ناستایاشویه ورمیا”، “ایدل رئالی”، “قفقاز رئالی”، “کریمه رئالی”، سرویس تاتاری ـ باشقیری رادیوی آزادی (Azatliq Radiosi)، “سیبیر رئالی” و “فوتوگراف” را در فهرست عوامل خارجی گنجاند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار