نام‌نویسی بیش از ۲۹ هزار خوزستانی در مسابقات قرآن و عترت بسیج

تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۶ ق٫ظ
نام‌نویسی بیش از ۲۹ هزار خوزستانی در مسابقات قرآن و عترت بسیج تاکنون ۲۹ هزار و ۴۰۳ نفر از استان خوزستان برای شرکت در سی‌امین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج نام نویسی کرده‌اند. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز  ، مدیر دارالقرآن بسیج سپاه حضرت، ولی عصر (عج) خوزستان با بیان اینکه نام‌نویسی در سی‌امین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج تا دهم مرداد ادامه دارد، گفت: […]

تاکنون ۲۹ هزار و ۴۰۳ نفر از استان خوزستان برای شرکت در سی‌امین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج نام نویسی کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز  ، مدیر دارالقرآن بسیج سپاه حضرت، ولی عصر (عج) خوزستان با بیان اینکه نام‌نویسی در سی‌امین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج تا دهم مرداد ادامه دارد، گفت: بر اساس آمار اعلام شده، تا دیروز ۷ مرداد، ۲۹ هزار و ۴۰۳ نفر از استان خوزستان برای شرکت در این مسابقات نام نویسی کرده‌اند.

 

علی سواری اظهار کرد: این مسابقات در بخش‌های خانوادگی، فردی، گروهی و در پنج بخش «آوایی انفرادی»، «آوایی گروهی»، «معارف»، «نهج البلاغه» و «صحیفه سجادیه» برگزار می‌شود. طبق زمان‌بندی جدید اعلام شده، مسابقات بین مساجد و پایگا‌ه‌ها از ۱۴ تا ۳۱ مرداد، مرحله شهرستانی در بازه ۱ شهریور تا ۷ مهر، مرحله استانی در بازه ۲۵ مهر تا ۱۲ آبان برگزار خواهد شد.

مدیر دارالقرآن بسیج سپاه، ولی عصر (عج) خوزستان گفت: حدود ۵۰۰ مسجد در سطح استان آماده ثبت‌نام علاقه‌مندان در این مسابقات هستند. علاقه‌مندان همچنین با مراجعه به پایگاه اینترنتی مسابقات قرآن و عترت بسیج به نشانی event.quranbsj.ir یا ارسال عدد ۱ به شماره پیامک ۶۶۰۰۰۵ می‌توانند جهت ثبت نام اقدام کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار