هیأت مدیره جدید نفت خزر ماموریت‎ها و برنامه‎های آتی را بررسی کردند

تاریخ انتشار: شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۳ ب٫ظ
هیأت مدیره جدید نفت خزر ماموریت‎ها و برنامه‎های آتی را بررسی کردند نخستین نشست هیأت مدیره شرکت نفت خزر با حضور اعضای جدید با هدف بررسی فعالیت‎های انجام شده در سال جاری، اهداف و برنامه های آتی این شرکت برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، سید عماد حسینی، رئیس جدید هیأت مدیره شرکت نفت خزر در این نشست ضمن تاکید بر تداوم و ضرورت […]

نخستین نشست هیأت مدیره شرکت نفت خزر با حضور اعضای جدید با هدف بررسی فعالیت‎های انجام شده در سال جاری، اهداف و برنامه های آتی این شرکت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، سید عماد حسینی، رئیس جدید هیأت مدیره شرکت نفت خزر در این نشست ضمن تاکید بر تداوم و ضرورت توسعه فعالیت های اکتشافی در دریای خزر و استان های شمالی کشور، افزود: توسعه و پیشرفت در بخش نفت و گاز دریای خزر و استان های شمالی هم از منظر ملی و منطقه ای و هم از بعد اقتصادی برای کشور اهمیت ویژه ای دارد.

علی اصولی، مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت نفت خزر ضمن قدردانی از تلاش اعضای سابق هیأت مدیره این شرکت اظهار کرد: باید با رعایت تمامی ملاحظات موجود، فعالیت های اکتشافی در حوزه خزر به عنوان یک پروژه ملی با پیگیری و جدیت دنبال شود تا به اهداف مورد نظر دست یابیم.

وی افزود: انتظار می رود با حضور اعضای جدید هیأت مدیره و بهره گیری از همفکری و خرد جمعی، ماموریت ترسیم شده برای شرکت نفت خزر محقق شود.

سید عماد حسینی رئیس هیأت مدیره، علی اصولی مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره، هرمز قلاوند، مسعود متین فرد، محمود نیکو سخن و سعید حافظی ترکیب اعضای جدید هیأت مدیره شرکت نفت خزر هستند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار