وزارت نفت برای دفاع از حق ایران در بازار نفت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۱ ب٫ظ
وزارت نفت برای دفاع از حق ایران در بازار نفت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان کشور و وزارت نفت برای احقاق حق ایران در بازارهای جهانی نفت خام از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، علی گلمرادی با بیان این‌که حقوق اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) نباید نادیده گرفته شود، گفت: مسئولان کشور باید با ظرافت […]

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان کشور و وزارت نفت برای احقاق حق ایران در بازارهای جهانی نفت خام از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، علی گلمرادی با بیان این‌که حقوق اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) نباید نادیده گرفته شود، گفت: مسئولان کشور باید با ظرافت خاص دغدغه و نگرانی‌های خود را درباره افزایش تولید نفت برخی کشورهای تولیدکننده نفت ابراز کنند و همسو با احقاق حق ملت ایران گام بردارند که به حق نیز تا به حال این گونه رفتار شده است.

وی فروش نفت در دوران تحریم را نوعی هنر دانست و افزود: بدون تردید در این شرایط، چوب حراج به نفت کشور نخواهیم زد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این‌که وزارت نفت در قالب دیپلماسی نفتی در اوپک کشورها را ملزم به رعایت سقف تولید نفت می‌کند، تصریح کرد: در شرایط تحریم، ایران باید بتواند نفت خود را بفروشد.

گلمرادی عنوان کرد: کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به عنوان نهاد سیاست‌گذاری، موضوع افزایش تولید نفت برخی کشورهای تولیدکننده را بررسی و راهکارهای معقول و منطقی برای آن پیشنهاد خواهد کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار