پامپئو: آمریکا به همراه کشورهای دیگر می‌تواند شدیدترین تحریم‌ها علیه ایران را برقرار کند

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۱ ق٫ظ
پامپئو: آمریکا به همراه کشورهای دیگر می‌تواند شدیدترین تحریم‌ها علیه ایران را برقرار کند وزیر امور خارجه آمریکا طی سخنرانی در سنای آمریکا گفت که واشنگتن به همراه کشورهای دیگر می‌تواند شدیدترین تحریم‌ها علیه ایران را برقرار کند. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، “مایک پامپئو” وزیر امور خارجه آمریکا معتقد است که ایالات متحده می تواند همراه با کشورهای دیگر «شدیدترین» تحریم ها علیه ایران را از […]

وزیر امور خارجه آمریکا طی سخنرانی در سنای آمریکا گفت که واشنگتن به همراه کشورهای دیگر می‌تواند شدیدترین تحریم‌ها علیه ایران را برقرار کند.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، “مایک پامپئو” وزیر امور خارجه آمریکا معتقد است که ایالات متحده می تواند همراه با کشورهای دیگر «شدیدترین» تحریم ها علیه ایران را از نو برقرار کند.

به گفته پامپئو پس از خروج آمریکا از برجام، واشنگتن « بحث و گفتگوهای دشواری» را با متحدین خود در اروپا داشت.

وی ضمن سخنرانی در سنای آمریکا گفت: «اروپاییان همیشه از راه های دیگری صحبت می کنند که آنها می خواهند تا ما برگزینیم. اما من می گویم که طی چند هفته اخیر این درک و فهم بیشتر شده است که ما باید با هم راهی به جلو بیابیم. وقتی من در خصوص اجرای سخت ترین تحریم ها در تاریخ می گویم، قصد دارم با روحیه خوب فکر کنم که می توانم آنرا انجام دهم. »

پامپئو همچنین بیان داشت که سخن نه تنها در خصوص سه کشور اروپایی یعنی آلمان، فرانسه و بریتانیاست که آمریکا با آنها مذاکره داشته است. بلکه بسیاری از کشورهای اروپایی هستند که برای کمک آماده اند. کشورهایی در آسیا و همچنین اطراف خلیج فارس هم هستند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار