چه افرادی نابغه هستند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۵ ق٫ظ
چه افرادی نابغه هستند به گزارش ترانه نیوز: اگر ترجیح می‎دهید بعدازظهرها به جای بیرون رفتن از خانه با دوستان وقت بگذرانید و در خانه با یک نوشیدنی یا قهوه داغ برنامه‎های تلویزیون را تماشا کنید، شما فردی درون‎گرا هستید. این درون‎گرایی اما حرف‌‎های زیادی درباره شخصیت شما دارد. تحقیقات جدید نشان داده افراد درون‎گرا معمولا IQ بالاتری نسبت به […]

به گزارش ترانه نیوز: اگر ترجیح می‎دهید بعدازظهرها به جای بیرون رفتن از خانه با دوستان وقت بگذرانید و در خانه با یک نوشیدنی یا قهوه داغ برنامه‎های تلویزیون را تماشا کنید، شما فردی درون‎گرا هستید. این درون‎گرایی اما حرف‌‎های زیادی درباره شخصیت شما دارد. تحقیقات جدید نشان داده افراد درون‎گرا معمولا IQ بالاتری نسبت به دیگران دارند.

افرادی هستند که وقتی با دیگران هم‏صحبت می‏‌شوند و رابطه اجتماعی برقرار می‎کنند خوشحال می‌‏شوند. اما افراد درون‎گرا بیشتر با خودشان وقت می‎گذرانند و این آن‌ها را خوشحال‎ می‎کند.

در دانشگاه لندن بررسی و تحقیقی روی ۱۵ هزار نفر که بین سنین ۱۸ تا ۲۸ بوده‌اند انجام شده است. دو آزمایش انجام شد. اولین آزمایش برای بررسی میزان هوش و استعداد این افراد و آزمایش دوم درباره اجتماعی بودن آن‌ها.

نتیجه این طور بود که افراد عادی در مناطق شلوغ‎تر احساس رضایت بیشتری از زندگی‏شان داشتند و افرادی که باهوش‎تر بودند از زندگی در مناطق دنج لذت می‌‏بردند. با این که ذهن‎های توانا بیش از دیگر ذهن‎ها در مواجه شدن با شرایط انعطاف‎پذیر هستند، اما افرادی که IQ بالاتری دارند بیشتر درون‎گرا هستند. به همین دلیل اگر شما هم از افراد درون‏گرا هستید، نگران نباشید، ممکن است نابغه باشید

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار