کلاس‌های رایگان ۶ رشته صنایع دستی در اهواز در حال برگزاری است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۷:۵۰ ب٫ظ
کلاس‌های رایگان ۶ رشته صنایع دستی در اهواز در حال برگزاری است رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز گفت: کلاس‌های رایگان ۶ رشته صنایع‌دستی در این شهرستان در حال برگزاری است. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز : تبار قریب گفت: ۱۲ دوره آموزش صنایع‌دستی در شهرستان اهواز به صورت رایگان در حال برگزاری است. او می‌گوید: این دوره‌ها که هر رشته به مدت […]

رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز گفت: کلاس‌های رایگان ۶ رشته صنایع‌دستی در این شهرستان در حال برگزاری است.
به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز : تبار قریب گفت: ۱۲ دوره آموزش صنایع‌دستی در شهرستان اهواز به صورت رایگان در حال برگزاری است.

او می‌گوید: این دوره‌ها که هر رشته به مدت ۱۰۰ ساعت برنامه‌ریزی شده است شامل گلیم‌بافی، نقاشی روی چرم، نقاشی روی سفال، معرق شاخه گندم، صنایع دریایی و منبت چوب و سفال‌گری است که به علاقمندان آموزش داده می‌شود.

رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز با بیان اینکه شرکت‌کنندگان پس از پایان دوره، کارت مهارت دریافت خواهند کرد، هدف از برگزاری این دوره‌ها را ترویج آموزش‌های صنایع‌دستی و ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای علاقه‌مندان بیان کرد.

آقای قریب ادامه داد: بخشی از این دوره‌ها در محل بازارچه دایمی صنایع‌دستی (شهید هادی کجباف) اهواز واقع در جنب ساختمان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان در حال برگزاری است.

رییس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اهواز گفت: همچنین در تفاهم‌نامه‌هایی با مجموعه‌هایی مانند اداره کل زندان‌ها، بیمارستان سلامت، پادگان ارتش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، تعدادی از دوره‌ها نیز در این مراکز برگزار می‌شود.

این دوره‌ها از اوایل تیر شروع شده و تا پایان مرداد امسال ادامه دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار