استاندار خوزستان از ساخت ۵۶ کلاس درس در ناحیه ۱ اهواز خبر داد

 

استاندار خوزستان گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و با اختصاص اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریالی تا سال آینده ۵۶ کلاس درس در ناحیه ۱ اهواز ساخته خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۸ در حاشیه بازدید از پروژه آموزشی ۱۴ کلاسه خیر ساز ناحیه ۱ اهواز اظهار کرد: توسعه پایدار کشور مرهون توجه به آموزش و پرورش و شاخص های کیفی آن است و در همین راستا مجموعه اجرایی استان تمام تلاش خود را برای کمک به بهبود وضعیت آموزش و پرورش به کار خواهد بست.

وی با بیان اینکه همه باید تلاش کنند تا چالش های پیش روی مجموعه تعلیم و تربیت استان مرتفع شود، توضیح داد: امروز در شهرستان رامشیر و بخش اسماعیلیه اهواز شاهد افتتاح پروژه های آموزشی هستیم و این امر نشان از بهبود وضعیت فضاهای آموزشی در این مناطق دارد.

استاندار خوزستان اضافه کرد: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان پروژه های آموزشی متعددی در مناطقی مثل ام اتمیر، کریشان، کوی علوی، کوی مندلی و عین ۲ اهواز در دست ساخت دارد.

شریعتی ادامه داد: وضعیت شاخص فضای آموزشی ناحیه ۱ اهواز نیز با برنامه ریزی های نوسازی استان به زودی بهبود خواهد یافت. در همین راستا ۲۵۰ میلیارد اعتبار برای ساخت ۵۶ کلاس درس در این ناحیه اختصاص پیدا کرده است.

وی در پایان گفت: امیداوریم با افتتاح پروژه های جدید آموزشی در استان شاهد ارتقای شاخص های کیفی مجموعه تعلیم و تربیت استان باشیم.

مطالب مرتبط