گلایه از بی‌توجهی به سمن های ایمنی با محوریت زنان و کودکان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۳ ق٫ظ
گلایه از بی‌توجهی به سمن های ایمنی با محوریت زنان و کودکان رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران نسبت به بی توجهی به ماموریت تشکیل سمن های ایمنی و مدیریت بحران با محوریت زنان و کودکان تذکر داد. به گزارش ترانه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، زهرا صدراعظم نوری در جلسه علنی روز سه شنبه شورای شهر تهران با اشاره به تکالیفی که برنامه پنج‌ساله دوم شهرداری در […]

زهرا صدراعظم نوری

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران نسبت به بی توجهی به ماموریت تشکیل سمن های ایمنی و مدیریت بحران با محوریت زنان و کودکان تذکر داد.

به گزارش ترانه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، زهرا صدراعظم نوری در جلسه علنی روز سه شنبه شورای شهر تهران با اشاره به تکالیفی که برنامه پنج‌ساله دوم شهرداری در خصوص ایجاد تشکل های ایمنی و مدیریت بحران با محوریت زنان و کودکان پیش بینی کرده است، گفت: تاکنون باید ۱۰ تشکل ساماندهی می شد که این گونه نشده است.

مشروح تذکر صدراعظم نوری به شرح زیر است:

طبق بند ٣ماده ٧١برنامه توسعه دوم شهرداری تصریح شده که شهرداری تهران به استناد بند سوم مبنی بر حمایت از ایجاد تشکل‌های ایمنی، آتش‌نشانی و مدیربت بحران به ویژه با محوریت زنان و کودکان در چهارچوب ضوابط و مقرارات حاکم بر تشکل‌های سمن تا پایان برنامه حداقل ۱۰تشکل یعنی سالانه دو تشکل در این زمینه ایجاد کند.

اما در حال حاضر که در سال آخر برنامه هستیم هیچ گونه فعالیتی در زمینه حمایت، تقویت و ایجاد مدیریت بحران با محوریت زنان و کودکان ایجاد نشده است. از شورای پنجم و ستاد سمن‌های شورای شهر درخواست می‌کنم عنایت ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار