استاندار خوزستان: احیای کارون راهبرد اصولی دولت یازدهم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۴۸ ب٫ظ
استاندار خوزستان: احیای کارون راهبرد اصولی دولت یازدهم   استاندار خوزستان :احیای کارون را راهبرد اصولی دولت یازدهم خواند و گفت: دولت تصمیمی برای انتقال آب کارون ندارد. دکترغلامرضا شریعتی همزمان با روز درختکاری در بازدید از یکی از کانون‌های ریزگرد در مسیر جاده اهواز به بندر امام و حضور در آیین درختکاری در خصوص اجرای طرح انتقال آب موسوم به ‘ تونل […]

 

استاندار خوزستان :احیای کارون را راهبرد اصولی دولت یازدهم خواند و گفت: دولت تصمیمی برای انتقال آب کارون ندارد.

دکترغلامرضا شریعتی همزمان با روز درختکاری در بازدید از یکی از کانون‌های ریزگرد در مسیر جاده اهواز به بندر امام و حضور در آیین درختکاری در خصوص اجرای طرح انتقال آب موسوم به ‘ تونل بهشت‌آباد’ گفت:در دولت روحانی هیچ پروژه انتقال آب، تصویب نشده است و مباحث مطرح‌شده نیز پروژه قبلی بوده که تاکنون اجرایی نشده است.

شریعتی اضافه کرد:با تمامی توان و ظرفیت، از انتقال آب کارون ممانعت می‌کنیم و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز در نامه‌ای به دولت، گفته که این پروژه توجیه زیست‌محیطی ندارد و با آن مخالفت کرده است.

شریعتی در خصوص غیربهداشتی بودن آب شرب اهواز به دلیل آلودگی رودخانه کارون، گفت: آب شرب اهواز از کارون تأمین نمی‌شود، بلکه از منطقه غدیر در پشت سد کرخه تأمین می شود.

وی اضافه کرد:تصفیه‌خانه شرق اهواز در حال بازسازی است و تا پایان برنامه ششم، تمامی شرکت‌ها، کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها و دیگر دستگاه ها موظف شده‌اند پیش از ورود پساب‌های خود به رودخانه‌ی کارون، آن را تصفیه کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار