جذب ۱۰۶۶ نفر در آزمون جدید استخدامی وزارت نیرو

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۵۴ ب٫ظ
جذب ۱۰۶۶ نفر در آزمون جدید استخدامی وزارت نیرو   ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های توزیع برق و آب و فاضلاب شهری از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۴ اسفندماه سال جاری آغاز می گردد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” با توجه به برنامه های استخدامی وزارت نیرو در راستای جذب نیروی انسانی جهت ارتقای صنعت آب و برق، آزمون استخدامی شرکت های توزیع […]

ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های توزیع برق و آب و فاضلاب شهری از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۴ اسفندماه سال جاری آغاز می گردد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” با توجه به برنامه های استخدامی وزارت نیرو در راستای جذب نیروی انسانی جهت ارتقای صنعت آب و برق، آزمون استخدامی شرکت های توزیع برق و آب و فاضلاب شهری در ۲۲ اردیبهشت ماه سال آینده و بر اساس تامین عدالت استخدامی و جنسیتی برگزار خواهد شد.
در سه ساله اخیر، مجموعه وزارت نیرو ۳ آزمون استخدامی برگزار نموده است.

آغاز ثبت نام آزمون جدید برای شرکت های غیر دولتی زیر مجموعه این وزارتخانه از ۱۸ تا ۲۴ اسفندماه جاری از طریق سایت سازمان سنجش می باشد.
بر اساس اعلام مسئولین وزارت نیرو، در این آزمون حدود ۵۸۳ نفر برای شرکت های توزیع نیروی برق و حدود ۴۸۳ نفر برای شرکت های آب و فاضلاب جذب می شوند.
شرایط این آزمون نیز تقریباً مشابه آزمون های برگزارشده برای شرکت های غیردولتی زیر مجموعه وزارت نیرو اعلام گردیده است.
آزمون عمومی ۲۵۰ ، آزمون تخصصی ۵۰۰ و مصاحبه ۲۵۰ امتیاز خواهند داشت و میزان دعوت شدگان برای مصاحبه ۲ برابر ظرفیت خواهد بود که از این بین ۱۰۶۶ نفر در نهایت پذیرفته می شوند.
گفتنی است ، دو ماه پس از برگزاری آزمون، نتایج اولیه و ۶ ماه پس از برگزاری آزمون نتیجه نهایی از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
سهمیه استخدام مربوط به ایثارگران در این آزمون ۳۰ درصد و بر اساس رقابت درونی ایشان محاسبه می گردد.
پذیرش نیرو در استان هایی همچون ایلام، کردستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان کهگلویه و بویر احمد، خراسان شمالی و… تنها از بین افراد بومی خواهد بود و در برخی از استان های دیگر نیز برای افراد بومی شهر ضریب ۱.۴ و برای بومی استان مذکور ضریب ۱.۲ اعمال می شود.
بر اساس اعلام معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو ، شرط بومی بودن برای استان تهران اعمال نخواهد شد و همه شرکت کنندگان می توانند برای این استان داوطلب شوند.
لازم به ذکر است، حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر از داوطلبان ممتاز کارشناسی ارشد ۱۰ دانشگاه برتر کشور با توجه به نیاز شرکت ها بدون آزمون جذب خواهند شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار