دکتر علی گلمرادی در بازدید از مراکز ثبت نام نامزدهای انتخابات شوراهای شهر حوزه ی بندرماهشهر؛بندر امام؛هندیجان و امیدیه

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۰:۴۳ ق٫ظ
دکتر علی گلمرادی در بازدید از مراکز ثبت نام نامزدهای انتخابات شوراهای شهر حوزه ی بندرماهشهر؛بندر امام؛هندیجان و امیدیه دکتر علی گلمرادی نماینده بندرماهشهر؛بندر امام؛هندیجان و امیدیه و همچنین عضو کمیسیون انرژی مجلس ضمن بازدید از ثبت نام کاندیداهای شورای شهر در حوزه ی انتخابیه به خبرنگار ترانه نیوز  گفت: ضمن تبریک سال توریه مردم شریف خوزستان و ایران نظر بنده این آیت که اگرچه تعداد زیادی افراد بااخلاص طی سنوات و دوره های […]

دکتر علی گلمرادی نماینده بندرماهشهر؛بندر امام؛هندیجان و امیدیه و همچنین عضو کمیسیون انرژی مجلس ضمن بازدید از ثبت نام کاندیداهای شورای شهر در حوزه ی انتخابیه به خبرنگار ترانه نیوز  گفت:

ضمن تبریک سال توریه مردم شریف خوزستان و ایران نظر بنده این آیت که اگرچه تعداد زیادی افراد بااخلاص طی سنوات و دوره های گذشته و حال شوراها و شهرداری ها منتخبین خوبی برای خدمت به مردم بوده و هستند اما در مقابل متاسفانه افرادی هم در این ترکیب بدلیل بی تعهدی و عدم توانایی باعث هدر رفت سرمایه و منابع شهری شده اند. وضعیت موجود عمران و خدمات شهری در اکثر شهرهای خوزستان بیانگر این مطلب هست که شوراها و شهرداری ها بدلایل مختلف نتوانسته اند انتظارات به حق شهروندان خود را ادا نمایند.

حقیقتا” جامعه گسترده ای از شهروندان از عملکرد شوراها و شهرداری ها ناراضی هستند. شاید بخشی از عدم کارامدی این مجموعه ها مرتبط با اعتبارات و منابع مالی باشد اما این مشکل هم به نوعی ریشه در ضعف مدیریتی و ناتوانی در پیکره شوراها و شهرداری ها دارد. خیلی از نیازمندی شهروندان با منابع مالی کم و بعضا با دست خالی هم امکان پذیر هست و میشود با مشارکت بخش خصوصی آنها را برآورده ساخت. بنابراین انتخابات پیش رو فرصتی است تا مردم فرهیخته حوزه انتخابیه با پرهیز از تعصبات قومی و دوستانه و گرایش های سیاسی، فقط و فقط براساس شایستگی و توانمندی أفراد که تجارب آنها هم باید لحاظ شود نسبت به تعیین سرنوشت شهر به صورت گسترده و پررنگ مشارکت کنند. برای اینکه بتوانیم از این چالش های موجود عبور کنیم و آینده خوبی داشته باشیم باید تعارفات را کنار بگذاریم و به بهترینها رای بدهیم حتی اگر غریبه باشند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار