مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از افزایش ۱۰ میلیون تومانی میزان تسهیلات بانکی
مسکن مهر نفت اهوازخبر داد.
به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ” منوچهر رحمانی  در جلسه‌ای با حضور استاندار خوزستان، معاونین وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان وزارت نفت و مدیرکل اعتبارات بانک مسکن کشور در وزارت راه و شهرسازی به بررسی برخی از مشکلات و مسائل پروژه ۲ هزار واحدی نفت اهواز پرداخت.

وی افزود: در این نشست گزارشی از روند اجرایی طرح و تعداد واحدهای واگذار شده به متقاضیان ارائه و تعداد واحدهایی که در سال جاری به اتمام می‌رسد و قابل واگذاری است نیز مشخص شد.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ادامه داد: در این جلسه با هماهنگی اعضای جلسه مقرر شد میزان تسهیلات بانکی متقاضیان از ۳۰میلیون تومان به ۴۰ میلیون تومان افزایش یابد.

رحمانی ابراز امیدواری کرد: با این اقدام بخشی از مشکلات مالی و اعتباری پروژه رفع می‌شود و روند اجرایی پروژه با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

وی با بیان این‌که در این جلسه نمایندگان وزارت نفت نیز قول مساعد دادند که در زمینه خدمات‌رسانی به پروژه مساعدت کنند، گفت: در اسفندماه سال گذشته بیش از ۲۰۰ واحد این پروژه به اتمام رسید و تحویل متقاضیان شد و با این مساعدت‌ها پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۴۰۰ واحد دیگر در هفته دولت به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان شود.