تقدیر فرمانداری و شبکه بهداشت شهرستان باوی از اداره آبفا این شهرستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۱ ب٫ظ
تقدیر فرمانداری و شبکه بهداشت شهرستان باوی از اداره آبفا این شهرستان دکتر حیدر کاظمی فرماندار و محمدصادق رضایی مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان باوی طی اعطای تقدیرنامه ای از ارتقاء فرآیند اجرایی مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی توسط اداره آبفا این شهرستان قدردانی نمودند. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”، در متن این تقدیرنامه خطاب به نبی صالح زاده رییس اداره آبفا شهرستان باوی آمده […]

دکتر حیدر کاظمی فرماندار و محمدصادق رضایی مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان باوی طی اعطای تقدیرنامه ای از ارتقاء فرآیند اجرایی مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی توسط اداره آبفا این شهرستان قدردانی نمودند.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”، در متن این تقدیرنامه خطاب به نبی صالح زاده رییس اداره آبفا شهرستان باوی آمده است:

“با عنایت به بررسی آماری و عملکردی در طول سال ۹۵، شاهد ارتقاء فرآیند اجرایی مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان باوی نسبت به سال های گذشته بوده ایم، که این مهم نتیجه تلاش های وسیع و فراوان و عنایات دقیق جنابعالی بوده که باعث ایجاد آرامش و امنیت بهتر و ارتقاء شاخص های بهداشتی در سطح شهرستان شده است.

لذا اینجانب، حسب وظیفه از جنابعالی که در این راستا همت نموده و از توان و فکر و درایت خود مایه گذاشته اید، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.”

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار