رفع سد معبر و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح منطقه۴

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۱:۴۶ ق٫ظ
رفع سد معبر و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح منطقه۴ معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه چهار به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک در مسیرهای پرتردد و تسهیل در عبور و مرور شهروندان، توسط واحد اجرائیات منطقه در حال جمع آوری سد معبر و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز است. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز: نیروهای واحد اجرائیات حوزه معاونت خدمات شهری منطقه با […]

معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه چهار به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک در مسیرهای پرتردد و تسهیل در عبور و مرور شهروندان، توسط واحد اجرائیات منطقه در حال جمع آوری سد معبر و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز است.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز: نیروهای واحد اجرائیات حوزه معاونت خدمات شهری منطقه با گشت زنی مداوم در سطح معابر اصلی و فرعی، به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک در مسیرهای پرتردد بلوار کارگر شرقی، میدان های شقایق، مالیات و مسیرهای پل پنجم و ششم را با هدف زیباسازی و پاکسازی معابر شهری، نسبت به رفع سد معبر در پیاده روها بصورت ثابت و متحرک اقدام و از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری می کنند.

بنا بر این گزارش: نیروهای واحد اجرائیات منطقه در ادامه ارائه خدمات خود از عملیات افتتاح مغازه واقع در نهضت آباد جلوگیری کرده و مالک مغازه را جهت اخذ مراحل قانونی به شهرداری منطقه چهار هدایت کردند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار