طرح بهسازی و اصلاح روشنایی در پارک ها و میدان های سطح منطقه چهار در حال انجام است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۲:۰۶ ق٫ظ
طرح بهسازی و اصلاح روشنایی در پارک ها و میدان های سطح منطقه چهار در حال انجام است پروژه بهبود و اصلاح روشنایی، پارک ها و میدان های سطح منطقه چهار با هدف تامین امنیت در پارک های مالیات، نور و میدان دانشگاه در حال انجام است. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”  روح اله احمدفخرالدین مدیر منطقه چهار در خصوص ایجاد روشنایی در سطح پارکها و بوستانها گفت: در راستای ارائه خدمات […]

طرح بهسازی و اصلاح روشنایی در پارک ها و میدان های سطح منطقه چهار در حال انجام است

پروژه بهبود و اصلاح روشنایی، پارک ها و میدان های سطح منطقه چهار با هدف تامین امنیت در پارک های مالیات، نور و میدان دانشگاه در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”  روح اله احمدفخرالدین مدیر منطقه چهار در خصوص ایجاد روشنایی در سطح پارکها و بوستانها گفت: در راستای ارائه خدمات رسانی مطلوب و همچنین تأمین امنیت و رفاه حال شهروندان در شب، معاونت خدمات شهری منطقه توسط عوامل اجرایی واحد زیباسازی خود، اقدام به تعمیر و ایجاد برقراری مجدد روشنایی در پارک ها و میدان های سطح منطقه کرد.

مدیر منطقه چهار افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی، بیشتر شهروندان اوقات فراغت خود را به هنگام شب در محیط پارک به سر می برند و برقراری روشنایی در محیط پارک ها باعث رونق بیشتر پارک ها می شود.

وی در پایان از شهروندان خواست تا در حفظ و نگهداری از فضای سبز و همچنین سیستم روشنایی پارک ها کوشا باشند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار