تشکیل اتاق فکر در اداره کل راه آهن جنوب

تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۵ ب٫ظ
تشکیل اتاق فکر در اداره کل راه آهن جنوب تشکیل اتاق فکر در اداره کل راه آهن جنوب – اولین نشست هم ‌اندیشی اتاق فکر، با هدف بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل و مشکلات اداره کل راه آهن جنوب برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” عبدالکریم درویش زاده در راستای تشکیل اتاق فکر اظهار داشت: اتاق فکر ساختاری است برای تفکر […]

تشکیل اتاق فکر در اداره کل راه آهن جنوب
– اولین نشست هم ‌اندیشی اتاق فکر، با هدف بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل و مشکلات اداره کل راه آهن جنوب برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز” عبدالکریم درویش زاده در راستای تشکیل اتاق فکر اظهار داشت: اتاق فکر ساختاری است برای تفکر جمعی و فردی افراد در سازمان ‌ها و جامعه که این ساختار متولی هدایت، مدیریت و رشد افکار خواهد بود و می‌ تواند ثروت نامرئی ذهن افراد، سازمان ‌ها و جوامع را به دارایی تبدیل کند..
وی در ادامه بیان داشت: در اتاق فکر روش‌ های گوناگونی برای توسعه خلاقیت وجود دارد که معروف ‌ترین آن «طوفان مغزی» است و با توجه به اهمیتی که موضوع خلاقیت دارد، اتاق فکر در طراحی ساختار سازمانی لحاظ می ‌شود.
درویش زاده در پایان یکی از بخش ‌های اصلی در زمینه خلاقیت و نوآوری در هر سازمان را تشکیل اتاق فکر عنوان کرد و بیان داشت: امید است تشکیل اتاق فکر گامی موثر در جهت حل مسائل و توسعه خلاقیت در اداره کل راه آهن جنوب قرار گیرد.
قابل ذکر است به دستور مدیر کل راه آهن جنوب این جلسه به صورت هفتگی در این اداره کل تشکیل خواهد شد .

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار