قائم مقام وزیر راه از مسکن مهر‌ خرمشهر بازدید کرد/ قول مساعد برای حل مشکلات

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۱ ب٫ظ
قائم مقام وزیر راه از مسکن مهر‌ خرمشهر بازدید کرد/ قول مساعد برای حل مشکلات قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امر مسکن مهر، از پروژه‌های مسکن مهر شهرستان‌ خرمشهر بازدید کرد.   به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”،احمد اصغری مهرآبادی امروز دهم تیرماه در سفر به خوزستان از پروژه‌های روبنایی و زیربنایی مسکن مهر شهرستان خرمشهر بازدید کرد. وی در سفر خود به شهرستان خرمشهر از سایت‌های مسکن این شهرستان […]

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امر مسکن مهر، از پروژه‌های مسکن مهر شهرستان‌ خرمشهر بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”،احمد اصغری مهرآبادی امروز دهم تیرماه در سفر به خوزستان از پروژه‌های روبنایی و زیربنایی مسکن مهر شهرستان خرمشهر بازدید کرد.

وی در سفر خود به شهرستان خرمشهر از سایت‌های مسکن این شهرستان بازدید و با برخی از متقاضیان این واحدها گفت‌وگو کرد و در جریان مشکلات و کمبودهای این واحدها قرار گرفت.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در این بازدید، وضعیت خدمات‌رسانی در بحث‌های آب، برق، گاز و آسفالت واحدهای مسکن مهر را مورد بررسی قرار داد و پس از شنیدن نظرات و پیشنهادها برای مشکلات مطرح‌شده، به مردم و متقاضیان واحدهای مسکن مهر خرمشهر قول مساعد داد تا مصوباتی در وزارتخانه برای حل مشکلات این واحدها در نظر گرفته شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار