مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان: نیاز سویسه به ۱۳ کیلومتر راه با اعتبار ۱۰ میلیارداعتبار

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۴ ب٫ظ
مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان: نیاز سویسه به ۱۳ کیلومتر راه با اعتبار ۱۰ میلیارداعتبار  مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان گفت: در سویسه یک راه به طول ۱۳ کیلومتر با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارند که حتما باید در اولویت قرار بگیرد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ” عبدالله حسینی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کارون در محل فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: روستاهای کارون در بخش […]
راهسازی
 مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان گفت: در سویسه یک راه به طول ۱۳ کیلومتر با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارند که حتما باید در اولویت قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ” عبدالله حسینی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کارون در محل فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: روستاهای کارون در بخش های مرکزی و سویسه در سال های ۹۴ و ۹۵ اعتبار ۲۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان از محل ارزش افزوده و وزارت کشور دریافت کردند.

وی در ارتباط با روستای شریف آباد از محل اعتبار بند (و) جوی و جدول با ۷۰۰ متر طول اجرایی و ۵ هزار مترمربع هم آسفالت کردیم؛ در خسرویه و یک روستای دیگر نیز کارهایی را انجام دادیم.

مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان تصریح کرد: یکی از مشکلات روستاهای فاقد دهیاری بودند و تقاضا داریم تا فرماندار و دهیاری ها روی مصرف و هزینه اعتبارات نظارت جدی داشته باشند و اولویت بندی لازم را نیز تعیین کنند.

حسینی در پایان گفت: در سویسه یک راه به طول ۱۳ کیلومتر با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارند که حتما باید در اولویت قرار بگیرد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان نیز در این جلسه بیان کرد: ظرف حداکثر دو هفته آینده کار ساخت مدرسه در شریف آباد را با همکاری بنیاد برکت شروع می کنیم. همچنین روستای مگطوع نیز کارهای لازم برای مقاوم سازی مدارس انجام می دهیم.

رضا رضایی در ادامه گفت: برای روستای خنضیری نمی توانیم کار کنیم چون حتی زمین آن هم مشخص نیست.

وی عنوان کرد: در ارتباط با ساخت مدرسه شبانه روزی هم نمی توان کاری انجام داد چون کل اعتبارات تخصیص داده شده برای نوسازی مدارس در این شهرستان تنها ۷۰۰ میلیون تومان است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با اشاره به اینکه ساخت مدرسه شبانه روزی حداقل هفت هزار و ۵۰۰ متر زمین لازم دارد، یادآور شد: از آن سه مجتمع آموزشی که دستور ساخت را از استاندار گرفتیم دو واحد را در کوت عبداله و علوی خواهیم ساخت.

رضایی در پایان گفت: دبستان ۶ کلاسه شهید حسینی را در روستای سویسه تکمیل شده که با همکاری خیران آموزشی ساخته شده است. همچنین در بنیاد برکت یک پروژه مدرسه ۱۲ کلاسه در مسیر کارون تعریف شده که در فرمانداری باید یک مدرسه ۱۲ کلاسه موجود را به ما معرفی کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار