رشد ۵۶درصدی بارگیری در راه آهن جنوب طی چهار ماه گذشته

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۲ ق٫ظ
رشد ۵۶درصدی بارگیری در راه آهن جنوب طی چهار ماه گذشته به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”رشد ۵۶درصدی بارگیری در راه آهن جنوب طی چهار ماه گذشته مدیرکل راه آهن جنوب اعلام کرد: طی چهار ماه گذشته یک میلیون و ۱۹۶ هزار و ۹۳۴ تن کالا بارگیری و جابجا شده که نسبت بمدت مشابه سال۱۳۹۵ رشد۵۶% را نشان می دهد. عبدالکریم درویش زاده با تشریح عملکرد […]

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”رشد ۵۶درصدی بارگیری در راه آهن جنوب طی چهار ماه گذشته مدیرکل راه آهن جنوب اعلام کرد: طی چهار ماه گذشته یک میلیون و ۱۹۶ هزار و ۹۳۴ تن کالا بارگیری و جابجا شده که نسبت بمدت مشابه سال۱۳۹۵ رشد۵۶% را نشان می دهد.
عبدالکریم درویش زاده با تشریح عملکرد اداره کل راه آهن جنوب گفت : طی چهار ماه گذشته این اداره کل توانسته با تلاش وپیگیری کلیه پرسنل زحمتکش یک میلیون و ۱۹۶ هزار و ۹۳۴ تن محمولات مختلف از قبیل غلات ، شمش ، روغن ، ورق ،رول ، سود سوز آور وپودر سنگ بارگیری نماید که نسبت بمدت مشابه سال گذشته ۵۶% افزایش را نشان می دهد .
وی افزود : در تخلیه نیز این اداره کل در چهار ماهه اول سال جاری یک میلیون و۸۹۷ هزار و ۸۸۶ تن محمولات مختلف از جمله پودر سنگ ، شمش ، مازوت ، ورق وروغن صنعتی تخلیه نموده که نسبت به مدت مشابه سال قبل مقدار ۲۱% افزایش را نشان می دهد.
درویش زاده تصریح کرد : تن کیلومتر مرزی در سال جاری ۳۷۸ میلیون و ۵۸۷ هزار و ۳۲۶ تن کیلومتر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳% افزایش نشان می دهد .

وی همچنین در خصوص تن کیلومتر مبدا- مقصد گفت : در سال ۱۳۹۶ به رقم۴۹۲ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۷۶۹ تن دست یافتیم که نسبت به سال قبل ۲۶% افزایش داشته است .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار