سخنگوی قوه قضاییه: اشکالی در قرارداد توتال وجود ندارد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۶ ق٫ظ
سخنگوی قوه قضاییه:  اشکالی در قرارداد توتال وجود ندارد سخنگوی قوه قضاییه گفت: هیئتی در قانون پیش بینی شده که قراردادها و مذاکرات وزارت نفت را قبل از امضای قرارداد بررسی می‌کند، این هیئت پرونده را مطالعه کرده و گفته اشکالی در این قرارداد وجود ندارد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه،  (چهارشنبه، ۱۸ مردادماه) در حاشیه […]

سخنگوی قوه قضاییه گفت: هیئتی در قانون پیش بینی شده که قراردادها و مذاکرات وزارت نفت را قبل از امضای قرارداد بررسی می‌کند، این هیئت پرونده را مطالعه کرده و گفته اشکالی در این قرارداد وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه،  (چهارشنبه، ۱۸ مردادماه) در حاشیه نشست با مدیران سازمان زندان‌ها، درباره امضای قرارداد نفتی با توتال و این‌که آیا این قرارداد اشکالی دارد یا خیر، گفت: هیئتی در قانون پیش بینی شده که قراردادها و مذاکرات وزارت نفت را قبل از امضای قرارداد بررسی می‌کند و نظر می‌دهد.

وی افزود: اشکال این است که این قرارداد امضا و نافذ شده بود و بعد به هیئت رفت، البته هیئت پرونده را مطالعه کرده و گفته اشکالی در این قرارداد وجود ندارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار