همزمان با هفته دولت افتتاح می گردد: دو پروژه آب و یک پروژه فاضلاب در شهرستان کارون

تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۸:۵۸ ق٫ظ
همزمان با هفته دولت افتتاح می گردد: دو پروژه آب و یک پروژه فاضلاب در شهرستان کارون به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”مراسم افتتاحیه پروژه های عمرانی جاری شرکت آبفا اهواز با حضور استاندار محترم خوزستان، فرماندار اهواز، مدیرعامل شرکت آبفا اهواز و جمعی از مسوولین استانی و محلی در حال برگزاری است. • احداث حوضچه پیش ته نشین در تصفیه خانه آب شهدای کارون “افزایش توان تولید آب در شهر کوت […]

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز”مراسم افتتاحیه پروژه های عمرانی جاری شرکت آبفا اهواز با حضور استاندار محترم خوزستان، فرماندار اهواز، مدیرعامل شرکت آبفا اهواز و جمعی از مسوولین استانی و محلی در حال برگزاری است.
• احداث حوضچه پیش ته نشین در تصفیه خانه آب شهدای کارون
“افزایش توان تولید آب در شهر کوت عبداله” امری تاثیرگذار در حوزه آبرسانی این شهر است که از طریق” احداث حوضچه پیش ته نشین در تصفیه خانه آب شهدای کارون” تحقق می یابد.
مدیرعامل شرکت آبفا کلانشهر اهواز ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دولت از افتتاح سه پروژه مهم در شهرستان کارون در دو حوزه آب و فاضلاب خبر داد.
مهندس فردوس کریمی پروژه احداث حوضچه پیش ته نشین در تصفیه خانه آب شهدای کارون را با اهداف “ارتقای توان تولید آب به میزان ۷هزار مترمکعب” و همچنین “بهبود کیفیت آب شرب” این شهرستان عنوان و اعتبار آن را به میزان ۱۵میلیارد ریال از محل درآمدهای جاری شرکت اعلام نمود.
وی گفت: اجرای پروژه یادشده به مدت سه ماه به طول انجامیده است.
احجام کار شده در این پروژه:
آرماتور ۸۵ تن – قالب ۳۵۶۰ مترمربع – بتن سازه ای ۱۴۲۶ مترمکعب – بتن مگر ۳۲۵ مترمکعب – خاکبرداری ۸۸۲۰ مترمکعب

 

• پروژه ایجاد شبکه فاضلاب در بخشی از منطقه درویشیه به طول ۶۵۳۰ متر
در پنج ماهه نخست امسال پروژه های متعددی در حوزه فاضلاب کلانشهر اهواز به همت مدیرعامل شرکت آبفا اهواز تحت حمایت استاندار محترم خوزستان، معاون عمرانی استاندار، فرماندار و نمایندگان مردم شریف اهواز در مجلس شورای اسلامی کلید خورد.
بازدیدهای فراوانی توسط مدیرعامل شرکت آبفا از نقاط حاشیه ای و همچنین توابع کلانشهر اهواز از زمان تصدی وی صورت پذیرفته است که همگی در راستای بررسی وضعیت شبکه های آب و فاضلاب و شناسایی نقاط نیاز به توسعه و اصلاح شبکه می باشند.
جلب رضایت شهروندان ضمن کار کارشناسانه و به صورت ضربتی اصلی ترین محور برنامه های مهندس فردوس کریمی از ابتدای تصدی در این شرکت اعلام شده که اجرای حدود ۳۰ پروژه آب و فاضلاب در پنج ماهه نخست امسال نشان دهنده عزم جدی وی در این مسیر است.
مهندس فردوس کریمی در این خصوص گفت: یکی از پروژه های مهمی که در حوزه خدمت رسانی فاضلاب در شهرستان کارون می بایست اجرایی می شد ،پروژه ایجاد شبکه فاضلاب در بخشی از منطقه درویشیه( خیابان فشارقوی بخش جنوبی) است که با اعتباری بالغ بر ۳میلیارد ریال از محل عمرانی در هفته دولت کلنگ زنی می گردد.
گفتنی است ، این پروژه شامل: ۶۵۳۰ متر شبکه فاضلاب (خطوط ۳۰۰ و۴۰۰ میلی متر) می باشد که در عرض ۱۰ ماه به اتمام خواهد رسید.

 

• پروژه توسعه شبکه آب قلعه چنعان بزرگ و کوچک به طول ۳۴۰۰ متر

همچنین مدیرعامل شرکت آبفا اهواز با تاکید بر تسریع در توسعه شبکه های آب در سطح کلانشهر اهواز و شهرهای تابعه گفت: پروژه توسعه شبکه آب قلعه چنعان بزرگ و کوچک به طول ۳۴۰۰ متر از جمله اقداماتی است که در راستای تامین رفاه شهروندان و ارتقای خدمات آبرسانی در این منطقه با اعتباری در حدود ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال انجام پذیرفته است.

وی محل تامین اعتبار این پروژه را از درآمدهای جاری شرکت آب و فاضلاب اهواز عنوان نمود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار