تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۵ ق٫ظ
مهندس حاتمی مدیر عامل و مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی ، دکتر الماسی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ، دکتر منتظری مدیر عامل زاگرس جنوبی و هیئت همراه از منطقه عملیاتی نار و کنگان بازدید کردند . به گزارش ترانه نیوز ، مهندس رامین حاتمی مدیر عامل و مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران […]

مهندس حاتمی مدیر عامل و مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی ، دکتر الماسی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ، دکتر منتظری مدیر عامل زاگرس جنوبی و هیئت همراه از منطقه عملیاتی نار و کنگان بازدید کردند .

به گزارش ترانه نیوز ، مهندس رامین حاتمی مدیر عامل و مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، دکتر الماسی نماینده مردم شریف دیر، کنگان، جم و عسلویه و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ، دکتر غلامحسین منتظری منتظری مدیر عامل زاگری جنوبی و هیئت همراه از منطقه عملیاتی نار و کنگان بازدید کردند .

سپس در ادامه بازدید در جلسه ای که با حضور مسئولین منطقه عملیاتی نار و کنگان برگزار شد؛ شرکت کردند . در ابتدای این جلسه پالیزیان رئیس منطقه عملیاتی نار و کنگان زاگرس جنوبی گزارشی از فعالیت ها و میزان تولید منطقه ارائه کرد . در ادامه دکتر الماسی نماینده مردم شریف دیر، کنگان، جم و عسلویه و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از زحمات خستگی ناپذیر کارکنان این منطقه در تولید بخشی از انرژی کشور تشکر کرد و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و بطور ویژه نفت و گاز زاگرس جنوبی را یک شرکت استرتژیک در زمینه تولید نفت و گاز کشور نامید . سپس مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ضمن خوش آمد گویی ویژه به نماینده مردم شریف جم، دیر، کنگان و عسلویه و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ، از زحمات همکاران در انجام تعمیرات اساسی تشکر کرد و به کارکنان خدوم منطقه عملیاتی نار و کنگان خسته نباشید گفت ؛ و در خصوص آمادگی کامل منطقه جهت تولید گاز زمستانی تاکید کرد. سپس در پایان جلسه کارکنان منطقه چالشها و نیازهای عملیاتی و شخصی خود را بیان کردند و مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در خصوص پیگیری رفع نیازهای عملیاتی و معیشتی کارکنان و خانواده های آنها قول مساعد داد .

این گزارش می افزاید که منطقه عملیاتی نار و کنگان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در استان بوشهر و در نزدیکی شهرهای جم و کنگان قرار گرفته است ؛ عمده تولید گاز شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از میدان های این منطقه که شامل دو میدان نار و کنگان که دارای ۷۲ حلقه چاه تولیدی است ؛ صورت می گیرد . توان تولید روزانه این منطقه بیش از ۸۰ میلیون متر مکعب گاز می باشد که به پالایشگاه فجر جم ارسال می شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار